Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nem szoktam behúzódni balra...

Nem szoktam behúzódni balra kanyarodásnál középre, hogy elférjenek mellém jobbra. Mennyi az esélye, hogy nyakon vág valaki?

Figyelt kérdés

Jó, én voltam a pancser! Egyszer behúzódtam balra ahogy kell, egy T kereszteződésben, és mellém tudtak jönni a jobbra kanyarodók. Én meg nem láttam el jobbra tőlük, és nem mertek kikanyarodni, mert mondom az jó lesz, ha nem látom, hogy jön onnan a kamion kifordulok elé, és bumm!

És biztos egy profi megcsinálta volna, de mindig úgy álltak be, hogy ők jobban kidugták jobbra a kocsijuk orrát, és nem láttam át az üvegen tőlük jobbra. Én nem gurulhattam volna előrébb, mert jöttek jobbról, akik kanyarodtak be, és egy hosszabb autó, teherautó, biztos nem tudott volna bekanyarodni, és akkor én szívok!


Így ott bénáztam, már 7-8-9 autó elment jobbra, de ha nem engedtem volna őket mellém, akkor belátom a kereszteződést, szépen vár az a 7-8 autó, mire kimegyek én.

1 szó mint 100 pancser voltam, és nem akarom, hogy megint elbénázzam. Szóval az a kereszteződés, ahol ez van, ott többé nem húzódok be balra, hanem szépen jobbról kicsit balra húzva kanyarodok oda. Motoros-bringás eltud menni jobbra, de kocsit nem tudnak bepréselni oda!


Van rá esély, hogy ha nagy a forgalom, várnom kell, mögöttem nem tudnak elmenni jobbra, hogy kiszállnak, kirángatnak, és nyakon vágnak?



2014. jan. 6. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
van
2014. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Beviz Elek ***** válasza:
Majd gyülik a tapasztalat és ki fogsz tudni kanyarodni úgy is ha vannak melletted
2014. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem egyátalá nem zavar.
2014. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket nem gyengén szoktam szidni. Nem tudom hogy kaphatnak jogsit ekkora rakás szerencsétlenségek.
2014. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont az a baj, hogy túl előrementél. Egy-másfél méterrel hátrébb állsz meg, akkor a jobbra kanyarodók simán kilátnak és hamar elmennek, neked meg szép szabad kilátás marad csak mindkét irányba.
2014. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!