Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kerékpárosok miért nem vesztek...

Kerékpárosok miért nem vesztek lámpát előre és hátra?

Figyelt kérdés
kb. 1000.-ft-ot sajnáltok a biztonságotokra amikor ezen múlhat az életetek! Arról nem beszélve, hogy miért mentek a főúton ha mellette ott a kerékpár út.És ráadásul MTB-kal.Mert egy szingógumist még megértek.
2009. dec. 1. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bocs, OFF! Nagy taps neked! :) Nekem az a parám, hogy egyszer elütök egy ilyen k.csögöt és ülni fogok miatta! Már azt találtam ki, hogy 300 Ft-ért veszek első-hátsó villogókat a piacon és csikorgó fékkel keresztbe megállok előtte, felrakom a nyomorult bringájára és megmondom neki ha legközelebb nem lesz rajta, szétverem a fejét! :)) Egyébként teljesen igazad van, amerre én járok, boldog boldogtalan bringázik, ez oké lenne, de a részegtől kezdve a 7 éves gyerekig is, akit nem az alkohol korlátozza abban, hogy látszódjék, csak a kedves szülője, aki gondolom halálra óvja...
2009. dec. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát én is mindig parázok sötétben vezetni,mert az öngyilkosjelöltek nem riadnak vissza semmitől.De nehogy már én legyek a hibás,ha elütöm.
2009. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Namost az 3000Ft előre hátra most egy normális 3 ledes villogó. Másrészt kikérem magamnak az általánosítást! Ennyi erővel az autósok mért nem adják meg az elsöbbséget, amikor kéne ( pl táblával van nekik jelzve)?! Szóval talán be kéne látni, hogy hülyék, bunkók mindenhol vannak, legyen az biciklis, autós, gyalagos akármilyen közösség.
2009. dec. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok újra. Az utolsó válaszolónak valóban igaza van, én csak a SAJÁT tapasztalatomat és a SAJÁT véleményemet írtam le. Én is bringázom, tehát látom mindkét oldalt!
2009. dec. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Namost az 3000Ft előre hátra most egy normális 3 ledes villogó. Másrészt kikérem magamnak az általánosítást!"

Természetesen akinek nem inge ne vegye magára.Én is bringázom és eszméletlen sok bringást látok lámpa nélkül!

Átfogó képet láthattunk a kerékpáros felvonuláson .

A kollégámat épp most hurcolták meg mert a szentendrei Jet benzinkútról akart kihajtani.És az út széléig kihúzódott,hogy a kerékpáros elférjen mögötte(mert egy kerékpárúton kell áthaladni a kihajtáshoz).Balra nézett, hogy mikor tud besorolni.Ki gondolta volna, hogy egy lúzer nő jobbról előlről kerüli ki az autót.Pechére pont akkor mikor kilő az autóval. Eredemény törött csukló,arc sérülés..Közvetítői eljárás 100ezer+biztosítótól 500ezer.

2009. dec. 1. 14:06
 6/11 A kérdező kommentje:

Én is a nagy fényerejű ledest ajánlom.

Az valóban elég drága.De megéri !Örökéletű!

És egy elemmel nálam egy évig működött.

2009. dec. 1. 15:43
 7/11 anonim ***** válasza:
nomoney
2009. dec. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért nem világos az a bringás riposzt, hogy te meg nem adsz elsőbbséget. 1/ itt pont arról van szó hogy az autós szeretne vigyázni a bringásra 2/ ki is szokott belehalni egy autó / bringa viadalba????
2009. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy tényező kimaradt ami fontos. Ez pedig a lustaság...
2009. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Élet kontra lustaság? Lehet egy napon említeni ezt a kettőt???
2009. dec. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!