Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Amikor megszereztem a jogosítv...

Amikor megszereztem a jogosítványt nagyon sokat tanultam rá és tényleg tisztességesen tanultam rá, de vannak olyan dolgok amik homályosak és félek hogy valamit elfelejtek. Miért van ez?

Figyelt kérdés

2014. febr. 3. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor szerezted meg és mennyit vezetsz?
2014. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kovpet ***** válasza:

Ha tanulsz, akkor egyre többet tudsz. Ha nem használod a megszerzett tudást, akkor az kopik. Ebben nincs semmi meglepő vagy szégyenletes, így működik az emberi agy.


Ha tudod, hogy valamit már nem tudsz annyira, mint kellene, akkor simán nézz utána és újra tudni fogod.

2014. febr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok olyan dolgot kell megtanulni amire aztán nincs szükség. A lényegi dolgokat ne felejtsd, akkor nem lesz baj.
2014. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!