Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kamionosok boldogok? Ezek a...

Kamionosok boldogok? Ezek a sofőrök valóban az élet királyai?

Figyelt kérdés

Ez egy rövid, tömör kérdés! Ismerek pár kamionost és nemigazán boldog egyik sem! Egyik tele van hitelekkel, hajtana, de alig kap fizetést, a munkahelye lehúzza!


A másik, sok sört iszik, ha iszik mást mutat, mint józanul, családja van, de eltávolodtak tőle csak a pénzét várják! Az asszonny csak a pénz miatt van már vele és a gyerek miatt!


A harmadiknak csak néha van kapcsolata, mindent megtett, hogy kamionos lehessen! Sokat dolgozott, ez mellett a sok csaló kapitalista becsapta. Az élettársa megcsalta. Dolgozna, de nem bízik már a munkáltatókba, egyik helyen 300 ezerrel maradt adósa a munkáltató, másik helyen meg 120 ezer Ft-ot vontak le tőle jogtalanul!

Bíróságra meg nem tud menni, eleve alapbérrel van bejelentve mindenki!


Ez az a nagyon irígyelt kamionos élet?



2014. febr. 10. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem minden kamionos ilyen,de egy idö utan mind maganyos lesz.es nem az elet kiralyai vagyunk,hanem az utak kiralyai!
2014. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kamionosfeleség vagyok. A férjem állandóan úton van, Los Angeles és New York között. 2 hétig van egyfolytában távol, aztán itthon van 2-3 napot. Nagyon kimerült, kialvatlan, útközben 5-6 órákat alszik maximum, mert bútort szállít, pakolnia is kell. Viszont rengeteget keres, és házra gyűjtünk. Én jól viselem a távollétet, én is dolgozom napközben. Eszembe nem jutna, hogy közben megcsaljam (kisgyerekünk is van). Ha összegyűlik a pénz, hogy házat vehessünk, akkor abba fogja hagyni a kamionozást.
2014. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárki bármilyen foglalkozással lehet boldog vagy boldogtalan. Én meg személy szerint nem irigylem a kamionosokat, mert sokat vannak távol a családjuktól, nyilván relatív nem keresnek rosszul, de ennek megvan az ára.
2014. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Erre születni kell, valóban sok buktatója van, de még mindig többet lehet vele keresni mint máshol. Magyarországon nemigen vannak jó cégek, akik nyelveket beszélnek egyre inkább külföldi cégnél melóznak, de akkor még gázosabb lehet a hazajárás. Én 13 éve csinálom, most született gyerekünk, nem egyszerű.

Irigyelni csak az irigyli aki az eredményeket látja, a viszonylag jó fizetést, de azt nem mikor 6 - 7 hétig is odavagyunk, karácsony, húsvét, szilveszterek amit kint töltünk.

Hacsak lehet nem szabad magyar cégnél, vagy ott dolgozni, ahol magyar a menedzsment, irányítás mert levesznek. Nyugat Európában rengeteg az állás, mindenhol keresnek sofőrt. Nem a Waberer's féle kompániánál kell dolgozni és akkor még keresni is lehet.

2014. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nem akarok okoskodni, de én amondó vagyok, h aki úgy áll hozzá, h pár évig csinálja majd az össze gyűjtött pénzből vált annak jó.

De aki abban öregszik meg azoknak tuti lecsó.

Akit ismerek mind fel lett szarvazva, a gyerekei szarba se nézik(ezt nem feltétlen úgy értem, h nem állnak vele szóba, hanem h nem leszarják, h apjuk miattuk szop külföldön) meg stb.

2014. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
az en edesapam is kamionos,el is valltak a szüleim,es meg is mindig nagyon jo kapcsolatom volt van mindkettöjükkel.en is kamionos lettem,es a kamonos felesegnek annyit mondanek,hogy nagyon keves az a kamionos,ak par ev utan abbatudja hagyni.ez olyan,mint egy ördögi kör,amiböl nem tudsz kiszallni.de,lehet a ferjed masfajta,nem akarlak elkeseriteni.
2014. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hatos. Melyik cégnél vagy?
2014. febr. 10. 21:14
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
en szlovakiai vagyok,nem hiszem,hogy ismered,de lehet.Duvenbeck a ceg neve,de meg,csak nem regtöl dolgozok naluk.az elött egy kisebb cegnel voltam,onnan oroszba es afghanisztanba jartunk.
2014. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!