Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Figyelmetlenségből, vagy...

Figyelmetlenségből, vagy letojomságból parkolnak sokan mások kocsi/garázs bejárója elé? Vagy ennyire hülyék?

Figyelt kérdés

Amikor láthatóan az egy garázs, vagy ott áll a kocsi, és látja, hogy az egy garázs kapu, vagy bármi...

Sokszor látom, hogy parkolhatna máshova, de oda áll be ahol a másik embernek meg a garázsa van, és nem értem miért.


Most ezt szívatásból csinálják, nem érdekli ket, vagy egyszerűen hülyék, és nem fogják fel, hogy ott valaki autóva közlekedik ki-be?



2014. febr. 11. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
arra nem gondolsz, hogy vendégségbe ment a garázs tulajhoz, és az ő engedélyével parkol ott?
2014. febr. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra nem gondolsz, hogy látom, hogy leparkolnak, és 3-4 házzal odébb bemennek a házba?
2014. febr. 11. 08:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lex@rják. Múltkor a városban várakozva pont láttam egy 7-es bmw-s fazont. Leparkolt a bejáró elé, kb 5 perc múlva jön a garázs tulaja, vakargatja a fejét, idegeskedik. A bömös meg gondolom úgy volt vele hogy 20-30 percre áll csak ott, csak nem akar majd azon a bejárón ki/be menni senki.
2014. febr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, ez megint egy olyan kérdés, amire nem lehet válaszolni. Nem lehet azt mondani, hogy az emberek általában ezért vagy azért parkolnak a garázsod elé. Nem lehet általánosítani, nincs egy ultimate válasz.


Van, aki egyszerűen annyira mással van elfoglalva, ohgy fel sem tűnik, hogy egy garázs elé parkolt. Van, aki pont leszarja, mert ő a jani. Van, aki ismerőshöz megy és tudja, hogy oda állhat. Van, aki csak két percre ugrik be a közértbe. Stb. Nincs olyan, hogy mindenki azért, mert hülye.

2014. febr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy melyik az indok, egyszer elvitetik érte az autóját, többször nem áll oda.
2014. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-5 percre oké, én se harapok érte, pedig van 2 belvárosi garázsom, egy kihajtóm, és a lakópark mélygarázsának a kihajtója ahol lakok. Néha muszáj így megállni, ha sehogy nem tudsz leparkolni, és tényleg csak egy pillantra ugrasz el. De negyed meg fél órákra tényleg parasztság. Ilyenkor rá szoktam rakni egy papírt, piros nejlonban ami hivatalosan megfogalmazott, rajta a számommal.

Tisztelt autós!

Ön tilosban parkolt!

Gépjárművét regisztráltuk a büntetési adatbázisban, több információért kérem tájékozódjon az alábbi számon.

Info szám: 0630 xxx xxxx (elég hivatalosnak tűnő számom van, 5 azonos karaktere van, és az utolsó 4 számjegy is azonos.:D

És akkor jó érzés ha hívnak. Mondom hogy ez csak kamu, egy bocsánattal el van intézve, de legközelebb azért inkább keressen valami parkolóhelyet ha fél órára áll meg. -ismétlem hogy 5-10 percért még nem fogok ugatni- Van aki jól, van aki rosszul reagálja le, de szerintem ez a legkevesebb az akadályoztatásért..

2014. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!