Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokan szeretnének lefogyni én...

Sokan szeretnének lefogyni én fel szeretnék hizni vagy 20 kilót mert 17 éves vagyok 2 méter magas és 65 kg és az nem tuti, tehát valami jó módszer kell a hizásra, mogyatok párat?

Figyelt kérdés
nem vagoyk valami nagy étkű..
2009. júl. 2. 02:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon megértelek...

Annak idején kamaszkoromban nekem is nagy gondot okozott, hogy rémesen sovány voltam, szerettem volna kicsit meghízni.

Senki nem gondolná, hogy meghízni legalább olyan nehéz, mint lefogyni!


Én is nagyon kisétkű voltam, de erőltettem magam, hogy sokat egyek és gyakran! Én olyat is csináltam, hogy meleg tejbe 2-3x mennyiségű kakaót (Nesquick) tettem és 1 evőkanálnyi vajat, ami hamar felolvadt a meleg tejben... Naponta ittam egy ilyen borzalmat. :-[

Naponta megettem 1-2 pohárnyi tejfölt, ez is hízlal, de egészséges módon.


Ez már elég régen volt, akkoriban nem volt ennyi táplálékkiegészítő a boltokban, mint most!


A fiamnál néhány éve (ő is nagyon sovány és rosszevő volt), azt csináltam, hogy napi 1200mg SZÓJALECITINT adtam neki! Pár hét után nagyon jó étvágya lett és elkezdett látványosan nőni és gyarapodni.

(Ez a szójalecitin kapszula a tápanyagok felszívódását segíti, bodybuilderek is szedik a testépítő fehérjéik mellé.)


Szóval a fiamnál nagyon jót tett ez a szójalecitin kapszula, ezt neked is ajánlom!

Nézz körül testépítős (body builder) boltokban, ott számos testsúlynövelő étrendkiegészítőt árulnak, amitől gyorsan hízhatnál. :D

2009. júl. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező ugyan ebben a cipőben jártam pár éve.

16-19 éves koromig akár mit ettem egyszerűen nem híztam, pedig ráadásul én nagyétkű vagyok. 165 cm voltam és kb 35 kg. Úgy néztem ki mint egy anorexiás, pedig ettem rendesen. Kipróbáltam mindenféle étrendkiegészítőt de semmi. És a doki azt ajánlotta vegyek olyan fehérje shaket (nem tom leírhatom e a forgalmazót, úgyh ha érdekel írj privit és megírom.)amit elvileg azok isznak akik fogyni akarnak és nem esznek semmit csak ezt, de én minden evés előtt igyak egy jó nagy pohárral és uána egyek. Segített, de a legtöbbet az segített amikor megtaláltam a helyem az életben és akkor fel is ugrott a nagy nyugalomban 20 kg. :)

2009. júl. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon brutális gyerekvitamin, a neve Vitacolan. A fiamnak vettem, mert rossz evő, ez olyan étvágyat csinál neki, hogy hihetetlen. És azt láttam, hogy felnőtteknek is működik, a nővérem is ilyen nagyon sovány csaj, és amikor meséltem neki erről, akkor vett ő is, napi egy kanállal bevesz belőle és azóta sokkal jobb az étvágya, hízott is. Gyógyszertárban recept nélkül kapható, asszem olyan 2000 forint körül van, ízre is finom, gyerekkoromban én is kaptam, emlékszem titokban rájártam és meg-meg húztam az üveget :)
2009. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aszittem igy a mondat végén valami csja lesz benne... :D:D de qrvajó köszi a segitséget venni is fogok olyat aztán irom a véleményt
2009. júl. 2. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!