Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lehet abból gond ha az airbag-...

Lehet abból gond ha az airbag-re ragasztottam a mobiltartót?

Figyelt kérdés
Vettem mobiltartót kocsiba és sehova máshova nemtudtam tenni csak az anyós ülés oldali légzsákra. Lehet belőle gond?

2014. febr. 16. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem gond, csak ha véletlen nyílik a zsák, pofánveri a mobiltartód az anyósülésen ülőt...
2014. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Azonnal szereld le onnan! Bekötött utas esetén leginkább a lábát sértheti meg az utasnak, de ha nincs bekötve, akkor a kirobbanó légzsák belenyomja a pont odaérkező fejbe a mobiltartót is, nagyon durva, akár halálos sérüléseket okozva!
2014. febr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

Ugye ezt te sem gondoltad komolyan?

Kíváncsi lennék a nemedre és a hajszínedre, természetesen minden előítélet nélkül :)

2014. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem kellemes ha a kirobbanó légzsák az utas képébe nyomja a mobiltartót. Szóval szerintem rakd a műszerfal tetejére, jobban eléred. Vagy vegyél olyat, amit a szélvédőre lehet "cuppantani".
2014. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

Napi fail xD

Ezt nem hiszem el, mondd, hogy csak troll kérdés :D

2014. febr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
rakd a kormány közepére és vezetés közben tudsz angry birds-özni.
2014. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy német adón láttam régebben egy bemutatót. Az anyósülésre, arcal előre szerelt gyermekülésbe tettek egy babát, icipicit előre billentett fejjel. Mintha lefelé nézne. Majd berobbantották a légzsákott.

A baba fejéből semmi nem maradt. Gondolod, a mobiltartó koponyába injektálása egészséges?

2014. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
ez badarság, a te fejednek is ugyanúgy neki megy a légzsák egy pulya pedig kissebb tehát hátrébb helyezkedik el az ülésbe.
2014. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt nincs hátrébb, hanem közelebb van. Az én fejemhez képest egy fél méterrel lejjebb. A légzsák felnőtt testalkatához van méretezve, s a szélvédőn kirepüléstől véd. A kisgyereknek a feje kb. a műszerfallal van egy magasságban. A légzsák alsó része üti meg.

A légzsák nagyon nagy erővel és nagyon gyorsan fúvodik fel, s szinte azonnal el is veszti töltését.

Az is megüti az arcot, csak lényegesen kisebb a halálos sérülés kockázata, mint a szélvédő esetében.

Orrot el tud törni.

2014. febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem közvetlenül szembe van hanem az én oldalam felé.. kb. az anyósülésen ülő vállánál..
2014. febr. 16. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!