Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen mértékű büntetés...

Milyen mértékű büntetés járhat a piroson való áthaladásért?

Figyelt kérdés
Jogsit bevonhatják?

2014. márc. 28. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
jogsit ilyenert nem fogjak bevonni (kiveve ha a buntetopontokat is elerted), ellenben egy 30 rugora lehet szamitani, ha lefotoztak...
2014. márc. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát az Örs Vezér téren az Árkád parkolóból a Fehér utra kijövet a Nagy Lajos kir. ut felé, jobbra kanyarodtam és rögtön ott volt egy piros lámpa, magasan volt, nem vettem észre, átcsusszantam rajta, de a gyalogátkelő hely előtt megállva elsőbbséget adtam a gyalogosoknak, bevártam, mig jön utánam a kocsisor, akkor én is elindultam.

A téren térfigyelő működik, nagy a valószinűsége annak, hogy lesz felvétel.

2014. márc. 28. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:

januártól kicsit módosult, az első elírta.

nem 30ezer, hanem egy 0 val több, 300 ezer a büntetés ilyenkor.

de kérhetsz részletfizetést, ha olyan fizetésed van, ami ezt indokolná, vagy közmunkában is ledolgozhatod, vagy leülöd.

pont a sok áthajtás miatt szigorították ennyire, arról is volt szó hogy később még szigorítanak rajta, és a jogsi is ugrik.

2014. márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

No ne már, több helyen max. 100eFt-ról irnak, de pl. ez 50eFt-ról regél:

[link]

2014. márc. 28. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!