Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha anya megöl, simán elmehetet...

Ha anya megöl, simán elmehetett volna balesetnek álcázva? Sztori :

Figyelt kérdés

kocsiban ültünk, ő vezetett, nem tetszett neki, hogy nem kötöm be magam (gondoltam a boltba oda -vissza nem nagy táv)ezért volt egy váratlan pillanat, az úton minden ok nélkül direkt befékezett egy jó nagyot, én majdnem lefejeltem a szélvédőt.

és HA lefejelem, mondjuk olyan szerencsétlenül, hogy pl az orrom befúródik a homlokomba, (állítólag az orrnyereg törése ütésre halálos)szóval a lényeg, ha pont szerencsétlenül olyan történik, hogy meg is halok, anya simán elvitte volna az egészet, szimpla balesetnek feltüntetve?


2014. ápr. 5. 10:22
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%
Én ebből azt ragadnám inkább ki, hogy kis távon is történhet bármi, vedd észre magad, és kösd be...
2014. ápr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
96%
De hülye vagy. Anyád nem megölni akart, hanem rádöbben tenni, hogy a biztonsagi ov nem viccből van.
2014. ápr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
94%
Gondolom anyád nem hülye, és csak rád akart ijeszteni. Nem hiszem, hogy akkorát fékezett, hogy belehalhattál volna.
2014. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim válasza:
95%
Na ezt velem és az unokatesómmal is eljátszották, de nem az volt a reakciónk, hogy úristen, meg akartak ölni minket, hanem gyorsan bekötöttük magunkat. Mi olyan 10-11 évesek voltunk, te mennyi vagy?
2014. ápr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim válasza:
91%
Nem, nem ok nélkül fékezett, hanem okkal: jöjjön meg az eszed, és vedd komolyan, hogy a közlekedés veszélyes üzem. Lehetett volna arra szaladó kutya, labdázó kisgyerek, részeg biciklis, vagy bármi, ami miatt egy falu mellékutcáján is hirtelen kell fékezni. Anyád jó arc lehet a sztori alapján. :)
2014. ápr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

azért csinálta, mert neki jólesett, hogy volt min nevetnie. neki utána jó érzés lett belül.

szóval először ideges volt, hogy rinyál, utána meg jókedvű, hogy ha ha ugráljon akkor a kocsiban a kiscsaj


az én anyám az aljasabb féléből való, ti nem ismeritek


de az elméleti része érdekelne!


HA véletlen, pont szerencsétlenül történik is valami, anya simán megúszta volna?

2014. ápr. 5. 10:47
 7/40 anonim válasza:
91%

Ha azért fékezett volna, hogy tényleg elkerüljön egy balesetet, akkor is így ki lennél akadva?

Kapcsold be az övet, még rövid távon is. Nem véletlenül lett kitalálva.

2014. ápr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok
2014. ápr. 5. 10:48
 9/40 anonim válasza:
88%

Jól tette, én is így tanítottam meg az értetlenkedőknek, gyerekeimnek, más felnőtteknek, hogy az övet használni kell! Vita, és rövid táv nincs! Ma már a gyerekeim, senkit nem engednek elinduni, öv nélkül.

Szeresd anyukádat, örülj, hogy ilyen! Soha nem akarná bántani a gyerekeit, csak jót akar neked, nektek....

36Ff

2014. ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
79%
Hat ha 27 évesen ennyi eszed van, akkor picit se tudnának sajnálni, ha baleset érne.
2014. ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!