Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ezért feljelenthetnek?

Ezért feljelenthetnek?

Figyelt kérdés
A mai nap történt,hogy veszekedésem után édesapám elindult itthonról,hogy a cégnél aludjon,és én utána mentem autóval,hogy hazahozzam.Mikor megláttam,fékeztem egy viszonylag nagyot,és sajnos nem vettem észre a mögöttem lévő kerékpárost...szerencsére nem jött belém,nem esett el,sőt még meg sem állt,ugyanúgy kerékpározott tovább,csak nagyon nagy résen kellett lennie,hogy ki bírjon kerülni.Ez közúti veszélyeztetésnek számít? mert sztem igen :S feljelethet? :S

2014. ápr. 6. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Követési távolság, nem.
2014. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A követési távolság betartása a közlekedés minden résztvevőjére vonatkozik.

Ha meg is sérül és rendőrt hív akkor is ő lesz a hibás feltéve ha nem ittál alkoholt.

2014. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Indokolatlanul nem szabad satufékezni, de bármilyen indokot kitalálhatsz (kifutott egy kutya, nagy kátyú, gyalogos megijesztett, stb stb). Biciklis meg tanulja meg követési távolságot betartani.
2014. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Én voltam a bringás, van az az összeg, amiért elfelejtem a dolgot.
2014. ápr. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aztat bárki mondhassa :D
2014. ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!