Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha én a 2. autó vagyok és...

Ha én a 2. autó vagyok és megállok az első autó miatt (mert az nem tudom miért de vészvillogóval áll az úton) és belém hajt egy 3. autó ezáltal én belemegyek az első autóba akkor ilyenkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 12:46
 1/8 anonim válasza:
a 3.autos a hibas,ö biztositoja fizet mindent.
2014. ápr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

nem mindig, mert ha bukkanó utánná lttok meg akkor ti vagytok a hibások.

Igy fizette ki a kocsim a Casco mikor 110-el belementem egy nőbe aki megállt az út szélén, és jobb oldalával elkaptam mert nem láttam semmit a bukkanó után

2014. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mármint nem a nőbe hanem a kocsijába
2014. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na várj, a casco az fizet,azért van.De te voltál a hibás,mivel elkövetted a vakvezetés fogalmát,illetve nem a látási-és útviszonyoknak megfelelően közlekedtél.
2014. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

ma 12:54

igen, a vakvezetés tilalmát a KRESZ órán elmagyarázzák

ha belemész valakibe, te vagy a hunyó

2014. ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első nem hibás mert úgyis azt mondja ,hogy műszaki hiba volt leállt minden hietelen és még nem volt ideje kitenni a háromszöget.A 3. fizet mindent ,vagyis a kötelezője. De sajnos sok múlik az első autós tanuvallomásán is. Mert ha két ütközést érez akkor te mentél bele ,utána beléd a 3. Ha egy ütést érez az első, akkor oké, elhiszik amit mondasz. A 3. autósnak persze az az érdeke ,hogy rádverje a balhét ,azzal hogy előbb te mentél bele az elsőbe ,ezzel elvetted a fékútját és ezért ütközött beléd ,ezzel próbálhatja megúszni a dolgot ,sőt összejátszhat az elsővel. Vagy az első látja hogy problémás a 3. mert mondjuk nincs kötelezője ,és ezért hirtelen rád próbálja kenni az egészet ,mert így neki egyszerűbb...


Kamera mindenképpen ajánlott a kocsikba, az ilyen helyzeteket is egyértelműsíti. Nagyon sok a hazug ember.

2014. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már csak az érdekes számomra, hogy egy személy adhat 2-betétlapot kötelező biztosításnál, vagy ilyenkor pl a biztosító csak az elsőt fizeti?
2014. ápr. 24. 19:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze,hogy adhat.Ha végmegy egy teherautó a szűk utcán,lever 5 tükröt,akkor 5 betétlap :-)
2014. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!