Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért baj, ha bezárom az autó...

Miért baj, ha bezárom az autó ajtaját? Sokan kérdezik, hogy minek zárom be. De hát valami csöves be ne üljön már mellém! Azt mondják hülye vagyok!

Figyelt kérdés

Hogy ilyen nincs.

De szerintem lehet.

A ppirosnál ki ne kapjanak valamit a csomag tartóból!

Azt mondják, hogy hülye vagyok nem látják, hogy vane benne valami. De próba szerencse...


Hülye vagyok, mert zárom a kocsi ajtaját?

A sok új kocsi automatikusan zárja az ajtókat.

Akkor a gyárban is sok hülye mérnök, tervező van?



2014. máj. 13. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Autópályán tényleg hülyeség bezárni. Városban viszont teljesen normális, én is szinte mindig zárom. Simán kinyitják az ajtót és kiveszik amit találnak, nem tudsz utánuk menni.


És lehet hogy nem látják hogy van-e valami a csomagtérben, attól még felnyitják, ha nincs semmi mennek tovább, ha van valami akkor elviszik. Nekik megéri, vesztenivalójuk nincs.

2014. máj. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A verda ajtaját beszállást követően sebtében, egy szempillantás alatt kulcsfontosságú beriglizni, mert a gépjármű, akár egy helyváltoztató hajlék, a magántulajdon része, mely folyamatosan ki van téve kóklerek, széltolók és becstelenek ostromának. Jó magam is még azon melegében bezárom, amint beletrónolok.
2014. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Az enyém új, autómatikusan bezáródnak az ajtók. Én ennek örülök, mert kisgyerekem van és így legalább nem tudja kinyitni menet közben.

Egyik ismerősöm szerint életveszélyes, mert baleset esetén nem fogbnak tudni kiszedni belőle.

Nem hülyeség, hogy bezárod.

HA Ózdon jársz, akkor meg főleg nagyon hasznos. Ott jellemző, hogy piros lámpánál a cigányok megkopasztják a csomagtartód.. :(

2014. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az újabb autókban van borulás érzékelő és ilyenkor kinyílnak az ajtók. Én csak nagyvárosokban zárom be, ha lámpáknál kell megállni. Nehogy betegyenek valamit a csomagtartóba.

Amelyik csöves 90km-nél beül a hátsó ülésre, azt elviszem valahova.

2014. máj. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

így jártam, mint amit az első ír.

piros lámpa, és pár csöves a kocsik között még intek is neki hogy nem kérek szélvédőmosást, és újságot, erre hallom ám nyílik a csomagtartó ajtaja.

ezen én is meglepődtem, meg az is aki kinyította, mert a csomagtartóban vittem a 80 kilós rotweilerem.

ahogy kinyílt az ajtó, a kutya rá is ugrott a csövesre, kiszálltam szép lassan, majd leparancsoltam róla, és a rendőrök kiérkezéséig őrízte a belső sávban, még felkelni sem engedte a földről.

volt olyan autós, aki integetett és dudált, hogy ez jó volt.

a rendőrök is nyomtak egy dicséretet a kutyának!

2014. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális dolog reteszelni az ajtót, amikor a kocsiban ülsz. Az olasz módszerrel (robogóval) dolgozó tolvajok ellen kicsivel védettebb vagy így. Ütközéskor pedig a korszerűbb modellek amúgy is oldják a reteszelést. Ha pedig nagy a baj, akkor már nem a retesz fogja a legnagyobb problémát okozni, hanem az eldeformálódó ajtókeret miatt nyithatatlan ajtó - bár persze ha már ez a szitu, akkor általában az ablak sem ép.
2014. máj. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Napkiraly ***** válasza:
100%
simán zárd, ilyen közbiztonság mellett...
2014. máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Az én autóm olyan, ha egyszer nyomok a nyitás gombra, csak a vezető oldali ajtó nyílik, ha többen vagyunk tejesen nyittom, hátul sötétítettek az ablakok és a csomagtartóban egy harapós sharpei pihenget ilyenkor :)
2014. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleve olyan a riasztóm ,hogy elindulás után reteszel. Nem véletlenül találták ezt ki, jobb félni mint megijedni.
2014. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hallottam egy emberről akire rányitotta az ajtót egy ismeretlen csávó és leütötte és otthagyta..
2015. szept. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!