Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan szedjem le? SÜRGŐS!

Hogyan szedjem le? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Szval lezártam a biciklimet a helyi pláza előtt egy U-lakattal és eltűnt a kulcsa most egy órája van ott és nem tudom h szabadítsam ki a bringám. Előre is köszi a segitséget!

2014. jún. 13. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Arra azért számíts, hogy ha le akarod vágni furán fognak nézni rád. :D Főleg ha cigány vagy. Cigány levágott lakattal a kezében mellette meg egy bicikli szinte biztos halál! :D
2014. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam ezen h hogy néznek rám :) Nem vagyok cigány (inkább: nem vagyok roma) és megvannak a bringám papírjai is szval kellene h hogyan szedjem le :D
2014. jún. 13. 14:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Erővágó vagy fűrész
2014. jún. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Pótkulcsot csak adtak hozzá. Ha nem, akkor szívás.

Bár az fura hogy a bicikli papírjait magadnál hordod.

2014. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hazajöttem és megkerestem a papírokat
2014. jún. 13. 15:04
 6/12 anonim ***** válasza:
a legtöbb u lakat harmatgyenge. a zárnál állj neki sodronyvágóval vagy csípőfogóval
2014. jún. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdés milyen szerszámaid vannak. U lakathoz egy kis erővágó édeskevés. Szóval ha abból nincs egy olyan ami az adott vastagságot viszi akkor felejtős.

Ami segíthet az a vasfűrész. Persze nem a leggagyibb lappal. Valamint ha nem jön össze akkor nagy kalapács és nekiesni vele a zárnak.

Másik megoldás még egy akkus fúró, hozzá egy, emlékeim szerint 4-es fúrószár amivel szépen meg tudod fúrni a zárat(ahol vannak a reteszelő pöckök, ott kell átfúrni)


Vagy veszel fagyasztó spray-t, befújod vele, pár csapás kalapáccsal és darabokban is a zár. De ennél lehet olcsóbb ha hívsz egy lakatost aki feltöri neked.


Ha pedig minőségi lakat akkor benzines/akkus gyorsdaraboló, sarokcsiszoló vagy viszel hosszabbítót és valahonnan kérsz áramot (vagy agregátor :D)


Na meg persze a bicaj papírjai.

2014. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2014. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=mdqe214aDfc


Ez nem a legjobb videó, de kb ennyi, akár egy darabb vastagabb vagy összehajtott papírral is nyihatók bizonyos u-lakatok sajnos.

2014. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnálatos, de igaz, egy sima vasvágó fűrésszek U-lakat volt, nincs
2014. jún. 19. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!