Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » SOS! Mit tegyek, ha a tanárom...

SOS! Mit tegyek, ha a tanárom nem ad időpontot a gyakorlásra?

Figyelt kérdés
Az a fura szituáció állt elő, hogy pár nap múlva itt a vizsgaidőpontom B kat. jogsi forgalmi vizsgára, szükségem lenne gyakorlásra, és az oktatóm nem ad időpontot gyakorolni. Szükségem lenne még gyakorlásra, és ezt mondtam is neki, a mai órát is lemondta. (Mielőtt megkérdezné valaki: nem vesztünk össze.) Lehet, hogy ezt nem rosszindulatból teszi, azonban kiszúr ezzel velem.

2014. jún. 19. 03:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs meg a kötelezően előírt óraszám? Ez esetben hívjad fel az iskolát és mond el nekik mi a helyzet.

Ha már készen vagy és csak bizonytalannak érzed a dolgot, akkor ne erőltessed. Inkább tanuld a KRESZ könyvet (a bukások 95%-a valamely szabály betartásának elmulasztásától van).

2014. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom,fiú vagy,vagy lány,és hány éves,de rájöhettél volna magadtól is...

Azért nem ad lehetőséget gyakorolni,mert azt akarja,hogy megbukj!!Aláiratja veled a papírokat,hogy a kötelező óraszám megvolt,onnantól kezdve reklamálni nem tudsz.Ha nem írod alá,megszivat.

Azért akarja,hogy megbukj,mert a kötelező óraszámok levezetéséért neki nem sok zseton marad a zsebében.De amint megbuktál,jönnek a különórák,aminek az ára az ő zsebébe landol,adózatlanul!!!Megdumál,hogy 10-15 óra még kéne,mert annyira béna vagy (persze ez nem feltétlenül van így!!)Akkor talán már úgy érzi,hogy megérte neki is,hogy vele tanultál.Utána varázsütésre minden happy lesz a vizsgán!!

2014. jún. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Látom téged is megbuktattak aztán most itt osztod az észt. Ennyi légből kapott információval előállni, nem semmi.
2014. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer sem buktam meg semmiből,de van ismerősöm,aki oktató!!!

Elhinni nem kötelező,de attól még így van!

2014. jún. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel mondd neki, hogy halasztani akarod a vizsgát mert még szeretnél gyakorolni.
2014. jún. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!