Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hol tudom megérdeklődni, hogy...

Chaves kérdése:

Hol tudom megérdeklődni, hogy érvényes-e még a kismotor vezetői engedélyem? Igazoltatás alkalmával a rendőr figyelmeztetett, hogy már régi és elavult. A pecsét sem látszik a papíron.

Figyelt kérdés
Az engedélyem kereken negyven éves. Egy kisméretű lapocska az egész és már már látszanak rajta az idő múlásának nyomai. Ez nem plasztik lapocska mint az újak, ez még békebeli papíralapú vezetői engedély! (1974.11.01.)

2014. jún. 24. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Érvényes régi vezetői engedélyed, az enyém is ilyen volt, csak épp illene besétálni az okmányirodába és kicseréltetni egy új fajtára!
2014. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érvényes ugyanis ahhoz nem kell orvosi alkalmassági. Gyanítom hogy az okmányiroda ad újat. Megkérdezném őket vagy az első rendőrt.
2014. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az okmányirodában nem tudták megmondani hol és ki adja ki az új plasztik kártyát.

Személyesen nem, csak telefonon érdeklődtem.

2014. jún. 24. 22:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Fura, hogy nem tudták megmondani, hiszen ők cserélik.

Bár most olvasom, hogy - ha minden igaz - előbb be kell menni az NKH-hoz egy igazolásért.

2014. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
No és egyébként más jogsid nincs is?
2014. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia, nincs és gyanítom, hogy infarktus után nem is fogok kapni jogsit. Egyáltalán kell kismotorra orvosi? Anno nem kellett.
2014. jún. 25. 17:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is átéltem már egy infarktust, és évi 60-70 ezer km-t vezetek. Minden gond nélkül megkapom az orvosit.


Orvosi még mindig nem kell a kismotor jogsihoz.


Keresd fel a helyi NKH kirendeltséget és kérd ki a vizsgaigazolásodat, aztán irány az ocsmányiroda.

2014. jún. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségedet!

Ezen a héten intézem ahogy írtad.

2014. jún. 30. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!