Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kopott gumik miatt elvették a...

SSđkan kérdése:

Kopott gumik miatt elvették a forgalmimat?

Figyelt kérdés

Ilyenkor valami teendő vagy valami kérvény esetleg akármi mit lehet tenni?

Ezzel a kocsival járok dolgozni és ha ez nincs akkor végem...

Mit lehet ilyenkor tenni?



2014. júl. 17. 02:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kicserélni a gumikat...
2014. júl. 17. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Lehet kapni párezer forintokért 3-4milis kiszolgált gumikat, nézz körül olx-en.


Aztán mehet műszakira, ha nincs más baja.

2014. júl. 17. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Veszel 4 új gumit, műszaki és visszakapod a forgalmit...
2014. júl. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Jársz busszal. Úgyis túl felelőtlen vagy autóvezetéshez.
2014. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jársz tovább forgalmi nélkül, hiszen nem azzal megy... aztán ha mákod van simán megúszod ellenőrzés nélkül hónapokig évekig. De közben veszel valami szutyok gumit amin megvan a 2-3 mili és bemutatod a vizsgázóhelyen. De ha okos vagy és haverod rendes akkor kölcsönadja két sörért a kerekét addig amíg bemutatod a vizsgán.
2014. júl. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

Aztán majd látjuk a híradóban, hogy a kopott gumis autós a nyári záporban megcsúszott és telibeQrta a szembejövőt, 5 halott.

Személyautónál valami 1.6mm a profilmélység megengedett minimuma. Ez tudod mit jelent? Ha szerencsétlenül mész bele egy pocsolyába elveszted az uralmad az autó felett. AZ ilyenekért nem csak a jogsit venném el, hanem menne a feljelentés közúti közlekedés veszélyeztetése miatt és jogsi bevon, örökre.

2014. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na szoval nem kopott gumival szoktam járni nem hajléktalan vagyok hogy ne legyen pénzem 2 uj gumira hanem van jo gumim hozzá csak levettem és felraktam a rosszakat mert füstöltetni akartam driftelgetni persze nem közuton hanem elzárt helyen és hazafelé jövet onnan kaptak el!
2014. júl. 19. 03:56
 8/11 Alex Fly ***** válasza:

Elzárt helyen driftelgetéshez a forgalmi sem kell...

Akkor meg?

2014. júl. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
attol függetlenül minden nap azt a kocsit használom közuton is
2014. júl. 19. 11:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát máskor majd viszed a másik garnitúra felnit és hazafelé felteszed. Leckének jó volt.
2014. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!