Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nyomja a gázt sok ember...

Miért nyomja a gázt sok ember félig felengedett kuplunggal?

Figyelt kérdés

Nem mennek szinte sehova de pörög a motor!

Nem tudnak vezetni?



2014. júl. 23. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor dugóban araszolok akkor én vagy simán kuplunggal vagy kis gáz kuplung félig kombinációval haladok.
2014. júl. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy kezdőként így szokták meg. A családi kocsiban is magasan fog a kuplung, kellett nekem is egy 10-15 alkalom hogy lefulladás nélkül el tudjak indulni vele, ekkor jött jól a kuplung engedése+gáz.

A sajátomon meg magas az alapjárat (ami nem zavar, mert olyan mintha dízel lenne, nem fulladok le vele)

2014. júl. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már az is gáz ha valaki váltáskor ezt csinálja


nem tud vezetni rendesen...

2014. júl. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Automatához vagyok szokva, nem is tudom mikor volt már manuális autóm. Amikor alámraknak egy manuális verdát, nekem is kell egy kis idő, míg megszokom. Ez általában úgy jelentkezik hogy a megszokás miatt már rögtön nyomnám a gázt, de közbe kell kuplungolni is, és a fogáspontot is meg kell találni. Vagy aki kezdő vezető, annak se egyszerű azért..
2014. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert nálunk pl az irtó meredek garázsfeljáróból nem lehet máshogy feljönni, csak nagy gáz+csúsztatott kuplunggal.
2014. júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!