Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vajon a sofőrrel vagy az...

Vajon a sofőrrel vagy az autóval volt a gond?

Figyelt kérdés

Ma egy kisebb forgalmi dugóba keveredtem, a torlódást egy újabb fajta Citroen okozta, amely keresztbe állt az úton.

A sofőr manőverezgetett, előre, majd leállt a kocsi motorja, aztán újra indított köhögött kettőt az autó megint leállt, kirakta az elakadásjelzőt, újra indított, manőverezgetett és ismét lefulladt, majd újra indított és csikorgó gumikkal nagy lendülettel elhajtott.

Azt nem láttam,hogy hogy sikerült keresztbe tenni a kocsit, az is lehet,hogy csak megakart fordulni, de ahogy elnéztem a sofőrt nem volt magánál, persze nem kizárt,hogy csak zavarba jött, de biztos nem az autó hibája volt még ha ki is rakta az elakadásjelzőt, szerintem az autónak a világon semmi baja nem volt, pláne mert egy ilyen [link] újfajta Citoren volt az.

Citroen ide vagy oda, ha baja is volt akkor fél percre rá miért tudott padlógázzal elhajtani?


2014. aug. 25. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Hmmm, milyen ismerős: https://www.youtube.com/watch?v=Bi1AD7aTOtI&hd=1

Amúgy kizártnak tartom, hogy az autónak bármi baja lett volna, csak a sofőr nem ismerte a technikát, lehet, hogy nem is padlógázzal akart kihajtani, csak így adta ki. Vigyázni kell az ilyenekkel.

2014. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem az övé a kocsi és nem tudja kezelni a manuális váltót.
2014. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem volt ilyen gondom, mikor benzint tankoltak a dieseles automba, bar csak par 100m mentem vele, mert elment az ero, azonnal lealtam. leszivtak, adtak dieselt bele, elhajtottak.

utana idovel kezdodott, ha leszaltam a gazrol megalt, pedig automata volt!

alig volt ciki, sok eves jogsival, de azert nagy nehezen eljutottam :)

szoval barmi lehet.

2014. aug. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerinted egy új autónak nem lehet baja? Nagy sok szabadidőd lehet hogy ilyen F@$$zságokon gondolkodsz.. A többi lehetőséget meg már fentebb leírták...
2014. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy agyonelektronizált kocsi simán tud ilyen dolgokat művelni. A francia kocsikban meg híresen ócska elektromos rendszer van.
2014. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A francia kocsikban meg híresen ócska elektromos rendszer van."


Ja, úgy hívják hogy Bosch, német cég magyar kezek által összetákolt szutyka, nem is értem miért ezt rakják bele.

2014. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5. Mi az hogy ócska elektromos rendszer?
2014. okt. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az hogy lépten nyomon elromlik és olyan hibákat generál amire még a márkaszervizben is csak pingvineznek, mert akkor éppen jó. Nem túl kellemes út szélen maradni mert cigányútra mentek a bitek.
2014. okt. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!