Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a sofőrről? Szerintetek is túl agresszív volt?

Figyelt kérdés

[link]



Baráti körömben megoszlik a vélemény valaki a BMW-snek ad igazat, mert kötekedett vele a gyalogos, de valaki azt mondja megoszlik a felelősség, valaki szerint túlkapás történt..


Szerintetek?



2014. okt. 5. 13:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Az ilyennek legalább 5-6 év fegyházat kell adni ,ott majd elmerenghet azon hogyan kezeli máskor az olyan eseteket ha valaki "beszól" nekik. Az ilyen emberek időzített bombák a társadalomban ,legközelebb majd lelő vagy agyonver valakit mert csúnyán néz rá.
2014. okt. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Korcsika válasza:
Az autós hibája még volt is helye elhajtani ahogy láttam nem kellett volna elütni szerencsétlen.
2014. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Hogy jönnek ide az oroszlánok? Az oroszlán egy vadállat, az ember meg nem. Amelyik ember meg vadállatként viselkedik, annak börtönben a helye.

A baráti köröd is valószínűleg 12 éves korosztály, remélhetőleg mind kinövitek ezt a felfogást. Ez egy filmben vagy a GTA-ban még elmegy, de ez itt egy videó a való életből. Nem tudom, te mit szólnál, ha elgázolnának, mert csúnyán néztél valakire. De ebbe nem gondoltok bele, mert még éretlenek vagytok.

Egyáltalán nem oszlik meg a felelősség, a BMW-snek semmilyen körülmények között nincs igaza, túlkapás meg nem történt, túlkapni az tud, akinek van valamilyen jogköre és azt túllépi, de itt valaki szándékosan elütött egy embert. Ez simán közúti baleset szándékos okozása/emberölési kísérlet, majd a bíróság eldönti.

2014. okt. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

"Mi a véleményetek erről a sofőrről? Szerintetek is túl agresszív volt?"

Ilyen kérdést fel se tennél ha lenne jogsid,a kresz védi a gyalogosokat zebrán minden esetben szinte.

2014. okt. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Hú...én is szoktam szívózni a gyalogosokkal, riogatni őket átkelőn, de azért ezt nem csinálnám meg.Értem én, hogy kötekedett a gyalogos, de azért ez mégiscsak túllő a célon.


Mivel felvétel is készült róla, ezért feltételezem, hogy ennek lesz jogi útra terelése.Nagyon helyesen.Tudtommal az ilyenért már egy felfüggesztett is kinéz, mert látszik, hogy ez nem gondatlanság, hanem akarattal követte el.De legalább is pár évig megvonják a vezetési lehetőséget tőle.


Az az ember, aki az autót vezette, ideggyógyászhoz kellene fordulnia.Idegességből ilyet csinálni, veszélyes a társadalomra.


Ne értsen senki félre.Vidéki kisvárosban élek, ahol az emberek nem tudnak közlekedni, nem szoktam a gyalogos birkák pártjára állni, mert bár folyton azt szajkózzák, hogy milyen köcsögök az autósok, ehhez képest ők lesz*arják a KRESZ-t emeletesen.Na de itt ez egy dúrva eset.

2014. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!