Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Biciklizés közben lehet enni?

Biciklizés közben lehet enni?

Figyelt kérdés
van erre szabály hogy lehet e közben enni? inni (alkohol) azt tudom, hogy nem lehet de enni?

2014. okt. 9. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
lehet ,
2014. okt. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Sőt, főzni is.
2014. okt. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, sőt, szabad is, de ahogyan autózva is rendkívül veszélyes, úgy kerékpározva is az -mint bármi, ami eltereli a figyelmedet a vezetésről. Amíg kicsomagolod a szendvicsedet, addig egy komplett óvodáscsoport sétálhat be eléd, vagy ha megakad a torkodon a falat, akkor simán beszédülhetsz egy gyorsabb jármű elé.

Arról nem is beszélve, hogy mennyivel nagyobb az élvezeti értéke egy kellemes parkban leülve elfogyasztott kajának, mint egy kipufogógáz-felhőben gyorsan bedobott ételnek.

2014. okt. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szabad enni, lehet is. Persze nem húslevest és csülköt sok tormával. Én olyan falatnyi kaját szoktam magamnál tartani, amivel nincs gond. Benyúlok a pólóm hátsó zsebébe, s már csusszan is le. Müzliszelet, energiaszelet vagy gél. Szalámis zsömle már nem játszik.


****

A legújabb KRESZ módosítás szerint akár két liter bor után is bringázhatunk. Feltétel, hogy az ember vezetőképes állapotban legyen. Ennek megállapításra a rendőr feladatokat adhat. Hülyeség, mint ahogyan a zéró tolerancia is az.

2014. okt. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!