Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Csak szerintem nem kéne jogsi...

Csak szerintem nem kéne jogsi annak aki 1-nél többször megbukik?

Figyelt kérdés
Már ma kb. 3 olyan kérdést olvastam, hogy valaki 4-szer is megbukik. Oké, még 1-szer 2-szer legyen, na de 3-4 már sok, ha addig nem tanulta meg, sosem fogja. Nekem lefizetés nélkül ment minden elsőre.
2014. okt. 18. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
És mégis te fogsz felcsavarodni majd egy fára, mert nagyon magabiztos vagy magadban...
2014. okt. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs egyenes összefüggés a bukások száma és a tudás között. Öcsém kétszer bukott B kategóriánál, úgy hogy már 6 éve vezetett jogsi nélkül. Nem hibázott,volt egy kamu indok, pénzt nem tolt, elhasalt ( jelenleg hivatásos gépkocsi vezető,szóval még azt sem mondhatom, hogy nem lennék objektív, amikor megítélem a vezetési "tudását").


Önmagában ez a vezetési tanfolyam nem elegendő, hogy valaki megtanuljon normálisan vezetni. A módosítás előtt 30 óra volt, ha jól emlékszem. Ez is széthúzva hetekre- hónapokra..


Rengeteg oktató is alkalmatlan az oktatásra.


Maga a vizsgarendszer is egy nagy pöce..


Van ám itt baj bőven és amíg érdemi változás nem lesz a keretrendszerben, addig nem az lesz a mérvadó, hogy hányszor buksz vizsgán.

2014. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én 5-ször buktam, mert vizsgákon mindig izgulok, és így több mindent elrontok. A vizsga sikeressége pedig a helyzettől is függ, az oktatótól, a vizsgabiztos(ok)tól, stb.

Mégis tudok vezetni...

2014. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még egy tisztességes rendszerben is túl szigorú lenne egy bukás után örökre megvonni a jogosítvány megszerzésének lehetőségét.


Azonban a magyar rendszer minden, csak nem tisztességes, így aztán végképp baromság az ötlet.


Inkább vonnám be hosszú időre a notórius gyorshajtók jogsiját, de ez már egy másik kérdés...

2014. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, csak szerinted.
2014. okt. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az esély mindenkinek jár... Így csak szerinted!

Mindenkinek lehet pech szériája.. Én például nem így gondolom. Pedig fullos jogsim van buszt kivéve és csak 1x buktam összesen. De B nél először voltam olyan ideges hogy azt se tudtam volna mi a nevem ha megkérdezik.

2014. okt. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogadjunk hogyha kimegyünk a ringre egy körön 2 verek rád és lekörözlek bármilyen autót is szerezz.. :P :D
2014. okt. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!