Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan bírjam ki az 5. bukást?...

Hogyan bírjam ki az 5. bukást? Hagyjam abba?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szívem szakad meg. Már kb 300000-nél járok. Minden bukásomnál annyira izgultam, hogy amik a gyakorlatok alatt a legjobban mentek, azokat csesztem el.

1: rossz sávba soroltam, nem tudtam leváltani, izgultam

2: ugyanaz majdnem mint az 1

3: parkolás, amit imádok a balra és jobbra hátra, gyakorlat során kedvenceim, vizsgán elrontottam

4: parkolás során vissza kattant az ir. jelző

5: már úgy izgultam, h egy picit érintettem a zárót sáv váltásnál, mivel egy pici hézag volt hagyva a sáv váltásra.


Szerintetek hagyjam? És ha nem megyek el pávra? Akkor, ha eltelik 2 év el kell mennem pávra vagy kezdhetem az elejétől?


2014. okt. 20. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Folytasd tovább. irány a páv adj magadnak még egy esélyt. Sikerülni fog, utána megint van öt esélyed. Akkor meglesz az a jogsi.

" a forgalomban az ötödik vizsga után a 41/2004. (IV. 7.) GKM rendelet 3.§ (2) a) bekezdése alapján pályaalkalmassági vizsgát kell tenni. Ha ez sikeres újabb öt lehetőség következik."


Egy távoli ismerősöm kilencedikre ment át :D tudod most mit csinál.? Futár és közel 1 milliót vezetett balesetmentesen. Egy másik ismerősömmel anno még együtt vizsgáztunk, mindketten elsőre átmentünk mindenből, ő kétszer törte totálra az autóját.


Páv kettőn én is voltam, kellet a hivatásos jogsihoz. Na erre nem tudsz felkészülni :D totál egy nagybaromság az egész úgy ahogy van, lazán kipihenten menj oda és légy magabiztos.

Sok sikert.!

2014. okt. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bőgd el magad az oktatónál,beválik :D
2014. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!