Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mekkora volt a legnagyobb...

Mekkora volt a legnagyobb távolság, amit eddig levezettetek egyben?

Figyelt kérdés
persze tankolni+egyebek miatt néha meg kellállni de úgy értem ,hogy nem hagytatok hosszabb pihenoket kozte,jah és honnan hova?

2014. okt. 20. 22:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Régen motorral jártam Európát. Volt úgy hogy legalább 24 órán át nyeregben ültem és tényleg csak tankolni vagy a pirosnál álltam meg. Aztán pár óra pihenő, például matracon alvás a nyári napon a természetben, majd folytattam utam, ami minimum újabb 24 órából állt. Km-ről nem tudok tájékoztatást adni mert sosem néztem az órát.
2014. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Beviz Elek ***** válasza:
1800 km. Göd-Iver
2014. okt. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Békéscsaba-Berettyóújfalu-Gyergyószentmiklós, Google szerint 482 km.Annyira nem nagy szám, bár két hónapos jogsival nekem az volt.
2014. okt. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Budapest-Zalaegerszeg-Törökszentmiklós-Nyíregyháza kb. 730 km


Zalaegerszegen kibontottam egy ATM-et, aztán menni kellett Nyíregyre, közben Tsz.miklóson fel kellett venni egy kollégát.

2014. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
"Zalaegerszegen kibontottam egy ATM-et" :) ezalatt mit értsek?
2014. okt. 21. 22:21
 6/15 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Zalaegerszegen bekötötte a RAM után, kirántotta, Törökszentmiklóson felvette a kollegát aki ki tudja nyitni anélkül hogy a festékpatron durranjon, majd Nyíregyházán eltüntették a bizonyítékokat.


Este gondolom ott sztriptíz klub, pia, kokó, majd másnap reggel haza Szombathelyre ;)

2014. okt. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Motor: Budapest -> Split. 7-800 km (Honda CBR1000RR-el). Autó: Budapest -> Marseille. Kb. 1300km (Suzuki Swift).
2014. okt. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
1013 km, Mo - Németo.
2014. okt. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#6 inkább másnap reggel szeged CSILLAG :)
2014. okt. 22. 14:59
 10/15 anonim ***** válasza:

Beviz Elek, mohacsan mindkét elképzelés téves! :D


A '90-es években még nem is volt festékező a gépekben, azokat csak pár éve kezdtük el beszerelni az ATM-ekbe!

Sokkal prózaibb a dolog: akkoriban az OTP minden jelentősebb kiállításon jelen volt egy standdal, ahol - főként a kártyahasználat népszerűsítése miatt - volt működő ATM is. A kiállítás végén ezt kellett ZEG-en kibontani, majd - mivel úgy jött ki a lépés - másnap Nyíregyen letelepíteni, mert indult ott is a kiállítás.

Ráadásul még autópálya se volt, az M7-es Aligától Budapestig tartott, nullás sehol...

2014. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!