Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha beesek a metrósínek közé,...

Ha beesek a metrósínek közé, hová feküdjek?

Figyelt kérdés
A sínek mellett vagy a sínek között vagyok biztonságban?
2014. okt. 28. 19:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Biztonságban? Sehol :D Inkább ne ess be.
2014. okt. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mellette semmiképp. Közé kell befeküdni, és valakinek működtetni a peronvészt.
2014. okt. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Szerintem sehol sem vagy biztonságban, azok meg is rázhatnak :D
2014. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A koporsóban már biztonságban leszel...
2014. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj úgy esni, hogy KÖZTE legyél. Az állomásokon nem véletlen hívják életvédelmi alagútnak. Próbálj úgy helyezkedni a testeddel, hogy egyik sínszálhoz se érj hozzá, maradj minél jobban KÖZÉPEN, és lehetőleg csak minimálisan türemkedj ki. Ha jön a szerelvény, és tényleg nem türemkedsz ki és a két sínszál mértani közepén vagy, zúzódásokkal megúszod a dolgot. De alapvetően ne nagyon kerülj le oda. Szar hely.
2014. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%

A peron és a hozzá közelebb eső sín között elvileg van elég hely, hogy lelapulva áthaladjon fölötted a szerelvény, csak semmidet ne lógasd a sinre, én szó szerint a földdel legyén egyenlő. A két sin között is hasonló a helyzet, lapulás, összehúzódás, semmi ne lógjon a sinekre.


A bizonság kedvéért hozzáteszem, még egyik variációt sem kellett tesztelnem.

2014. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
adtok 100 millió forintot kipróbálom
2014. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
én azt nem értem hogy eleve miért nem csinálták mélyebbre? egy nagyobb ember már nincs ott biztonságban.
2014. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"A peron és a hozzá közelebb eső sín között elvileg van elég hely, hogy lelapulva áthaladjon fölötted a szerelvény,"


Most lehet butaságot fogok kérdezni - nézzétek el nekem, nagyon rég nem metróztam már - de nálunk nem a peron alatti részen van a harmadik sín? Nem nagyon emlékszem rá, hogy bárhol láttam volna a peronnal szemben lévő oldalon harmadik sínt.

2014. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Azért az is kérdéses hogy 50 vagy 150 kilós vagy:D Ha a 2, akkor sehol nem vagy biztonságban
2014. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!