Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ki vezetett már közületek a...

Ki vezetett már közületek a németországi autópályákon?

Figyelt kérdés
Várom a véleményeket és a tapasztalatokat. Előre is köszönöm!
2010. jan. 28. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem vezettem, de ültem már ott kocsiban. Sokkal gyorsabb és biztonságosabb, mint a magyar pályák, de szerintem ez nem meglepő.
2010. jan. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vélemény? Milyen vélemény? Én vezettem rengeteget... Hiába nincs sebesség korlátozás, minden kijárónál 100-as tábla van már. Ha erre voltál kíváncsi.

Az meg, hogy biztonságosabb... hát relatív. A külső sávban 160 körül mennek, a belsőben gyorsabban. Ha soha nem mentél még 120-szal se, akkor frusztráló tud lenni biztosan, hogy még a külsőben is tolnak.

Amúgy meg nem nagyon lehet menni, csak éjjel meg hajnalban, mert iszonyat forgalom van... 10 éve volt jó :)

2010. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én imádok német autópályán vezetni. Lehet menni. Jó persze van sebességkorlátozás sok helyen, de sokkal jobb minőségű, mint a magyar, és ritka a töketlenkedő sofőr. Én is inkább éjjel vezettem, de nekem nagy élmény. Ami viszont idegesítő, hogy útépítéskor/javításkor sávelterelést betonkordonnal oldják meg. Nekem hülye érzésem van a betonkordonok között menni.
2010. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó, diktálják a tempót rendesen. Ha 130-cal mész, akkor még a kamionok is letolnak:D
2010. febr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

hát élvezetes de veszélyes is ugyanis a sebességkorlátozás hiánya miatt van 1-2 barom aki másokat veszélyeztető módon képes ámokfutni:D

1ébként hát ajánlott valami nagyobb teljesítményű gép az ottani sztrádákra, élet-halál harc...:D

2010. febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen. Sajnos az utóbbi időben jóval nagyobb a forgalom, mint 10-20 éve. Főként a kamion a sok, úgyhogy én inkább éjjel meg hétvégén szeretek menni, mert akkor még lehet.

Amúgy ami a legfontosabb, hogy csak akkor menj a belső sávban ha előzöl, utána rögtön vissza!

Amúgy imádom, mert nincs sebességkorlátozás (kivéve a táblázott részeket) és nyugodtan végig tudok menni 200-210-es tempóban szabályosan. De még így is rendszeresen megelőztek.

Ami szar, azok az útépítési lezárások, mert egy baromi keskeny sávban kell nagysebességgel menni. Ez esetben a belső sáv csak gyakorlott vezetőknek ajánlott. (Na meg persze az, hogy ne sipítozzan az asszony folyamatosan.)

Az utak viszont tökéletes állapotban vannak, jó minőségűek, s javítják, akkor az százszor hamarabb kész, mint itthon és utána jó is lesz.

2010. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!