Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ki mit gondol a kamionosok...

Ki mit gondol a kamionosok előzési tilalmárol az autópályákon?

Figyelt kérdés
nekem sok a kamionos ismerősöm es nagyon átkozzák a tilalmat mert nem lehet haladni
2011. jún. 10. 16:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Kamionos szemszöbgől valóban kreténség, mert ha valaki felmegy egy Ifával, és 60-nal megy, senki nem előzheti meg. Akkor lenne járható út, ha több helyen lennének 3 sávos szakaszok, ahol előzhetnének.
2011. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Én örülök neki. Tele volt az autópálya 1-2 vadbarommal, aki megvárta, míg beér a másik kamion seggébe majd se index se tükör oldalra rántotta a kormányt, majd elkezdett 90-nel előzni...


De az is fncsi, amikor a 90-nel haladó teherautót próbálja a másik 92-vel előzni, és 5 percig szerencsétlenkednek egymás mellett...


Szerintem nagyon jó döntés volt...

2011. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

"Kamionos szemszöbgől valóban kreténség, mert ha valaki felmegy egy Ifával, és 60-nal megy, senki nem előzheti meg. "

Azért ha 200km-en találkozol 1 IFA-val, akkor már szerencsés napod volt. Ugyanezen a 200km-en 5 "dobozos verseny" (89 vs 91) kb 5x fordul elő. Tehát az előzési tilalom jogos. Úgysem tartják be (lásd M0).

2011. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
38%
Szerintem is jó döntés volt! Felesleges megelőzniük egymást azért 10km/h sebesség különbözet miatt. Az autósok így legalább tudnak haladni. Sok kamionos szerintem még élvezte is, hogy feltartotta az autósokat előzés közben.
2011. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
58%
én csak azt mondom hogy aki ezt kitalálta és aki eztz dijaza is ÜLJÖN BE 1 KAMIONAL ÉS MENJEN VÉGIG MAGYARORSZÁG ÖSSZES AUTÓPÁLYÁJÁN IDŐRE!!!! majd meglátjuk akor mitgondolna róla..
2011. jún. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
23%
Én meg azt tapasztalom,hogy le van szarva.Bár nem sokat közlekedek a pályán,szóval,lehet,hogy ez nem így van.Ez nyílván kib@szás a kaminosokkal.És megértem én,hogy nehéz dolguk van.Hát most nehezebb és ez van.Ráadásképp a kamionosok is tudnak geclzni eleget,úgyhogy miért is kéne akár nekem empatikusnak lennem?!
2011. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
epp ez az nagyon idiota aki ki talalta!!!
2011. jún. 10. 21:21
 8/26 anonim ***** válasza:
tudnak g*cizni de nem direkt hogy téghed szopasanak csak tudod neki időre kel meni mert ha nem akor nagy pénzt veszit...
2011. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Tudom én.És elnézést,hogy általánosítottam.Naponta beszélgetek kamionosokkal,megértem őket.Ahol tudom segítem is őket.De már annyit kaptam a kamionosoktól,hogy besokalltam.Egyszer majdnem kírúgtak a munkahelyemről,mert egy kamionos szándékosan elállta az utat a sávomban.De már sokszor előfordult ez.Szóval ez a helyzetük,ennek kell megfelelni.Elnézést az offért!
2011. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

"én csak azt mondom hogy aki ezt kitalálta és aki eztz dijaza is ÜLJÖN BE 1 KAMIONAL ÉS MENJEN VÉGIG MAGYARORSZÁG ÖSSZES AUTÓPÁLYÁJÁN IDŐRE!!!! majd meglátjuk akor mitgondolna róla.."


Általános iskolás fizika: v-max=/=V-ávtlag! Az időbe bele kell kalkulálni ezt is! Amúgy az 5 perc vesztesé a 80-as tempó a 82-es helyet gyakorlatilag 0!


Már az 1970-es években csináltak egy ilyen balesetvédelmi filmet két rallyversenyzővel. Az egyik defenzíven vezetett, míg a másik igyekezett mindenhol v-max-szal menni! Nem volt sok különbség köztük.


Jót nevettem, amikor a száguldó kamiont a lassabb utolérte a csornai átjárónál. Kár a sietségért, 2 perc nyereséggel csak a többieket bosszantod, de valójában minimális időt nyersz csak!


A belső sávban közlekedő kamionosok boldog emberek, mert az édesanyjuk 120 évig él! (annyiszor emlegetik)

2011. jún. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!