Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A záróvonal átlépése az...

A záróvonal átlépése az objektív felelősségű szabálysértések körében tartozik -e?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom nem. Ebben az esetben kérdőívet küldenek ki arra vonatkozóalg, hogy ki vezette a járművet?

2014. nov. 17. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Igen. (ha épp van kedvük levelezgetni és ha nem állítanak meg a helyszínen)

2014. nov. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem

igen

a kocsi tulajdonosa meg visszaírja, hogy a szabálysértési törvény alapján nem kívánja megnevezni a rokonát

aztán beidézik a tulajt és próbálnak rá hatni

aztán ha nincs eredménye, akkor ejtik

2014. nov. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy beidéznek? (azért kérdem, mert nem látom értelmét, hiszen a kérdőív okirat, amiben már nyilatkoztam)
2014. nov. 17. 16:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk ezt játsszák, hátha megijed a delikvens
2014. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy beidéznek, de elképzelhető. Amúgy már kaptál is levelet? Mert szerintem azt sem fogsz kapni. Honnan tudod, hogy egyáltalán rögzítették/észlelték a szabálysértést?
2014. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A probléma az, hogy egy főút mellett lakom, és csak úgy tudok beállni a parkolóba munkából hazajövet, ha átlépem a zárovonalat, ha nem így teszek, akkor el kell mennem kb.: 1 km-t, mert csak onnantól szaggatott a sáv. Na, erre az útra most fix traffipaxot fognak telepíteni, és hát felkészülök a dolgokra.
2014. nov. 17. 20:26
 7/8 Napkiraly ***** válasza:

csak a dupláé.

Ha behívnak biztos nem emlékszem ki vezetett

2014. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már, 1 km az oda-vissza 2 perc, megfordulással 3. Ennyiért kockáztatni egy ötszámjegyű büntetést? Fura...
2014. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!