Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Letraffiztak éjszaka Ausztriában?

Letraffiztak éjszaka Ausztriában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma hajnalban jöttem Magyarországra Ausztriából. Üres volt a pálya ezért kicsit gyorsabban jöttem a kelleténél, 150-160-al mentem kb. Korom sötét volt, semmi autó a közelben. Egyszer 2 vörös villanásra lettem figyelmes a szélvédőn.


Lehetséges hogy letraffiztak? Ha igen esélyes hogy látszódott a rendszám? Mik a tapasztalatok, kiküldik Ausztriából a csekket az itthoniaknak? Mennyi bírságra számíthatok?



2014. dec. 8. 20:08
1 2
 11/12 anonim válasza:
Régi kérdés :) hát legalább megúsztad,érdekes. Pedig a bécsi elkerülőnél is vannak sorba 3 vagy 4. Érdemes rájuk figyelni😄 Mert azok is működnek éjjel. De ott kinnt nem annyira büntetnek mint itthon. Itthon ha pl 110 helyett 120-130-al mész akkor simán egy 30.000forintot kicsikarnak belőled. Ott kinnt ugyanennel meguszhatod egy 10.000 forintba. De lehet nem is érdeklik majd őket az a +10-20 km/h. Rendőr napjától is sok függ,ha nem fix traffikról van szó.
2016. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mi városi területen jöttünk németbe kb 90-100zal semmi forgalom aztán villan :D jól megijedtem.

De ennek már 2 éve, semmi bírság

2018. jan. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!