Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha látok egy balesetet, de...

Ha látok egy balesetet, de fogalmam sincs hol vagyok, mit mondjak a telefonba?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy ismeretlen településen, vagy az autópálya közepén, sötétben? Mondjuk nincs senki, akitöl kérdezhetném, nem látok táblákat, nem tudom hol vagyok, csak azt, hogy hova megyek.

2014. febr. 25. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Bemérik a mobilodat és már tudják is, hol vagy.
2014. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Autópályán azt, hogy hányas km követ hagytad el éppen, esetleg melyik települést láttad utoljára.


Egyébként a telefonodat a szolgáltató tudja bemérni, így ez egy baleset esetén nem járható út, mert hosszadalmas procedúra.

2014. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha ennyire fogalmad sincs róla, hogy merre jársz, akkor vegyél egy olcsó GPS-t és hagyd állandóan bekapcsolva.
2014. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért csak tudod, hogy mely települést hagytad el és hova tartasz?
2014. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Körülbelül hol tartasz, ha másnem honnan indultál hova melyik úton és körülbelül mennyit haladtál, aztán a mobiloddal tényleg be tudnak mérni, ami meg nem jönnek meg szokásos dolgok: elakadásjelző ki, biztosítani helyszínt, ne lehessen további gond és menni elsősegélyt nyújtani.
2014. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is gondolkodtam ,mert néha fogalmam sincs hol vagyok ,mert nem figyelem, csak tudom hogy "arra" kell menni... Utcanév tábla sok helyen nincs is ,települést összekötő utak meg jó hosszúak. Gps-em szerencsére van a telóban is ,valószínűleg annak a koordinátáit adnám meg.
2014. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért a legutóbb elhagyott települést már csak a saját érdekedben sem árt tudnod. Az útirànyt, út számát meg tudod mondani és ez már nagyjából elegendő infó is
2014. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld mindenkinek.
2014. febr. 26. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!