Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy ilyen után miért nem áll...

Egy ilyen után miért nem áll meg az ember?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel leelőzött egy autó lakott területen kívüli részen, és valami fácán féle madarak voltak az út közepén az meg félrerántotta a kormányt és félig az út menti vízelvezető árokba hajtott, de szerencséjére az árok nem mély volt hanem inkább széles, és csobbant egy nagyot a vízben de azzal a lendülettel kis is jött önerőből és ment is tovább, ki se szállt megnézni,hogy mi lett a kocsival pedig én azért hallottam recsegő-ropogó fémes hangokat, tuti nem úszta meg sérülés nélkül az autó, és nem értem miért nem állt meg, pedig én már majdnem állóra fékeztem,hogy segítek neki, de hát nem.(ha esetleg azért nem áll meg mert fél a sötétben)

Persze, most mit csináljon vele?Semmit, de én tuti megnéztem volna,hogy mi lett a kocsimmal.


2014. dec. 13. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van neki 2 másik autó és nem érdekli ha megsérül mert zsebből kicsengeti a javítását, addig meg jár másikkal. Lehet hogy céges autó és a cég megjavítja, ő meg csak annyit mond hogy nekimentek a parkolóban.
2014. dec. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy be volt bazsva, mint az albán csacsi.


A külsérelmi nyomokat pedig otthon is meg lehet nézni, hidd el, nem fognak útközben elmúlni. :)

2014. dec. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak emberek, akiknek fogalmuk sincs dolgokról.


Ismerősöm ütközött egy nővel (utóbbi volt a hibás, stoptáblánál még csak nem is lassított) légzsák nyílt, de lazán önindítózott utána, hogy megy tovább, fel sem fogta mi volt, fényes nappal, mindenféle halucinogén nélkül...

2014. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!