Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha valami váratlan dolog...

Ha valami váratlan dolog miatt ki kell szállni az autóból (pl. segítségnyújtás miatt) akkor nem az az első, hogy az ember leállítja a motort és kiveszi a kulcsot?

Figyelt kérdés

Láttam,hogy van olyan trükk,hogy valaki elesik az úton és a segítőszándékú autós megáll, üresbe teszi az autót, majd kiszáll segíteni és addig szépen elhúznak az autójával.

Volt már,hogy átengedtem egy nénit a zebrán és elesett, én rögtön leállítottam a motort és a kulccsal a kezemben mentem oda.Bár az ajtót tárva-nyitva hagytam, de érték nem volt bent és kulcs nélkül nem lehet olyan egyszerű elhúzni a kocsival, de bennem fel se merülne,hogy benne hagyjam a kulcsot a kocsiban úgy hogy nincs lezárva.(meg lezárva se mert akkor meg nem tudom kivenni...)


2014. okt. 15. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Klasszikus példája az autólopásnak. De miért kérdezed meg ha tudod a választ?
2014. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ha klasszikus autólopási módszer akkor van aki nem tudja a választ.

Én pedig abszolút nem vagyok egy nagy észlény, de számomra ez egyértelmű és nem értem,hogy másoknak miért nem.

2014. okt. 15. 22:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazából időt sem lehet nyerni azzal hogy nem állítom le a motort mert meg állni meg kell normálisan, ha pedig le állítom a motort kulccsal, az nem több szinte mint üresbe tenni az autót.
2014. okt. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Soha nem szoktam kivenni a kulcsot, csak ha olyan távolságra hagyom el, ahonnan már nem látok rá.
2014. okt. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, akkor jó nagy marha vagy és még reklámozod is :)


Mindig ki kell venni a kulcsot, ha kiszállsz a kocsiból, ez teljesen alap. Mert ha elviszik, akkor haboghatsz a biztosítónak, hogy jajj úgy gondoltad, hogy... el fog hajtani téged.

2014. okt. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki falun nőtt fel, ahol járó motorral lehet állni a bolt előtt míg bevásárolsz, annak ez furcsa. Aki pesten, annak alap hogy kiveszi.
2014. okt. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én bennehagynám. Mivel van a kocsimban egy két trükk ami nélkül nem tudná újra indítani. De amíg próbálkozna indítani, odaérnék és azt nem tenné zsebre amit kapna.
2014. okt. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is rossz szokásom hogy nem szoktam leállítani, de járó motorral nem szoktam otthagyni sehol, amúgy is letiltana ha nem érzékeli a távirányítót, vagy kulcsot vagy mit.

Nekem kulcs nélkül, gombbal indul, a kulcs pedig mindig a zsebemben szokott lenni. X méter után letilt, és nem tudja újraindítani, szóval messzire nem vinnék.

De igen, ezek tipikus trükkök, meg a defektes meg a segítségkérős, ilyesmik.

2014. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!