Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha vezetés közben mobiltelefon...

Ha vezetés közben mobiltelefonálok, leállít a rendőr, de én nem ismerem el a telefonálást, jegyzőkönyvet készítenek amit nem írok alá, lehet valami következménye?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 16:42
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Ha a főnököd hívott az más,ez benne is van a kreszben vagy tévedek? Egyébként jobban jártál volna ha elmondod a helyszínen a rendőrnek ezt a sztorit,és még az is lehet hogy megsajnált volna. Én egyszer egy záróvonalért fizettem 10ezret,de azért csak annyit,mert mire a Rendőr kiszállt az autóból,én már az irataimmal a kezemben az autóm mögött álltam,és az üdvözlésem után már mondtam is"tudom mit követtem el,elismerem". Mondta hogy a 10-ből nem tud engedni,mert ez kiemelt szabálysértés, de ha nem így álltam volna dolgokhoz bőven többe került volna. Egyébként a mobilszolgáltatóknak 5 évig meg kell őrizniük a rögzített felvételeket,és a hatóság kérésére ki is kell adniuk. Tudom hogy eltelt az eset óta két év,csak leírtam az álláspontom.Viszont ha nem gond,leírnád,végül is hogy végződött az ügy?
2012. márc. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!