Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mivel lehet Budapesten közleke...

Mivel lehet Budapesten közlekedni?

Figyelt kérdés

A BKV/BKK lassú és nagyon drága (inkább kiszámíthatatlan).

A városban az autó is lassú

Eddig motorral jártam, de balesetem volt, ezentúl biztonságosabbat szeretnék

Sokáig "tekerős" kerékpárral jártam, amíg egy busz (szándékosan) nekem nem jött


Van jó javaslatotok?



2015. febr. 25. 13:58
 1/8 anonim válasza:
100%
Hát ha a bicikli nem jó, a motorra sem vágysz már, a bkk-val nem vagy megelégedve, az autó sem az igazi, akkor kizárásos alapon marad a gyaloglás. ( de az sem gyors, szóval nem is tudom mit javasoljak. :D ) Szerintem indulj el időben ha mész valahová, és akkor a legjobb megoldás a bkk...
2015. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem olyan lassú az autó, de persze a város egyik végéből a másikba semmilyen módon nem lehet 5 perc alatt eljutni semmilyen módon. Szerintem a motor a legjobb amúgy, ha nem, akkor autó.
2015. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teleportálás?
2015. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne bâssz fel, hogy drága a BKK... 8-10000 Ft-ból kijössz havonta, bérlettípustól függően. Autóval nem jutsz messzire ennyiből.


A kiszámíthatatlanságot sem értem, ma már töredéke a járatkimaradások száma a korábbiaknak. De ha mégis valami van, megnézed a Futár alkalmazáson, hogy mi a helyzet és találsz más útvonalat. Csak használni kell a technikát.

2015. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hülye kérdés ez, azt gondolod, hogy vannak titkos módszerek a budapesti közlekedésre?
2015. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Vidéki városban is megközelíti a havi bérlet ára a BKK-ét.


Azonkívül vidéken az esetek nagy részében csak óránként járnak buszok (csak busz!, meg esetleg vonat, ha az állomás közelében laksz és az úticélod is állomás közelében van).


Én néha felmegyek Budapestre tömegközlekedéssel. Nekem kész áldásnak tűnik, hogy olyan gyakran vannak járatok és csak néhány ezressel többért több járművet használhatsz az egész hatalmas városban.


Szerintem maradj nyugodtan a tömegközlekedésnél.

2015. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A teleportálást biztosan kipróbálom, de ma (szerintem az eső miatt) nem működött.

Honnan tudnám, hogy van-e titkos módszer, hiszen, ha tudnék róla, már nem lenne titkos.

Egy gyakori útvonalamra a következő mérés jött ki.

Robogó oda-vissza 30 perc

Autó oda-vissza 45 perc

BKV (3 darab villamos) 45 perc csak oda.


Szerintem megpróbálkozom a megint a tekerős kerékpárral.

A zöld kéz természetesen ment

2015. febr. 26. 10:01
 8/8 anonim ***** válasza:
29%
Az a megoldás hogy ne mászkálj ide oda ,mert nincs értelme. Meg kell ülni a valagadon . A város másik végén sincs semmi olyan amiért érdemes utazgatni bármivel is. Az ott van a meló szöveg nem kifogás, el kell menni munkanélkülinek.
2015. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!