Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire nehéz egy nagy...

Mennyire nehéz egy nagy teljesítményű autót vezetni? Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

A sógoromék autókkal foglalkoznak és nem rég részben felújítottak egy C3-as Corvettet.

Jövőhét szombaton el is viszik, de azt mondta a sógorom,hogy addig szabadon garázdálkodhatnak vele és azt mondja,hogy mindenképpen ki kell próbálnom.

Nekem csak 1 éve van jogosítványom, ültem már ebben a Corvettben, akkor még nem volt teljesen kész, de használható volt és iszonyú erő van benne, több mint 6 ezer köbcentis motor, és majdnem 400 LE, én ettől félek, kipróbálnám, de attól tartok,hogy nem tudom majd kontroll alatt tartani és esetleg összetöröm, ami lássuk be elég kellemetlen lenne.


2015. márc. 22. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában lehet rajtuk állítani, hogy sport vagy városi üzemmódban legyen meg még a kipörgésgátló kikapcsolásával lehet szórakozni.
2015. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 RRR ***** válasza:

mondjuk a gázt óvatosan kezeld

pl ne nyomd hirtelen padlóig

2015. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!