Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Audival, BMW-vel, Mercivel,...

Audival, BMW-vel, Mercivel, SuperSkodával kötelező gyorsabban menni, vagy az előttük közlekedőt tolni?

Figyelt kérdés
Főleg ezekkel az autókkal közlekedők teszik, de leginkább rájuk jellemző leginkább a gyorshajtás, a másik tolása, ha kell ha nem, (előzés után már nem megy olyan gyorsan, de mégis elöl van) bepofátlankodás autó sor elé, előre már jól látható sáv megszűnésből, majd az elakadásjelző megvillantásával a tisztesség igazolása, a járda közepén parkolás, hogy elférni sem lehet mellette, mobilozás közben 100-ról 30 km-rel andalogni, stb..., stb... Rendszerint sötét színű, vagy fekete, nappal éles csík, led lámpával kivilágított, illetve fényes ködlámpával rendelkeznek.
2015. márc. 25. 06:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

Mert kombival, egyterűvel, Suzukival, és bevásárlókocsi méretű játékszerekkel kötelező b*lf*s*nak lenni, sort előzni 110-zel autópályán, népnevelni 45-tel több sávos úton? etc.


(és nincs a kérdésben szereplő autóm:))

2015. márc. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem kötelező a szabálytalanság, de így alakult, és egymástól "tanulják" a kisképességű autósok. Ezzel kompenzálnak, mert nem sok mindenre képesek.
2015. márc. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Na mi az?!?ennyire kisebbségi komplexusod van mikor a swifteddel közlekedsz a 60-as 70-es táblánál a belsősávban 35-40-el!?!!?meg az autópályán alszotok a belsőbe 90-el,úgy hogy közben a külsőbe már még a bolgár kamion is elmegy mellettetek,de ha valaki rátok mer villantani,akkor az már egy kö..ög b..i,mert hova siet!?!?az ilyen idióták miatt van a legtöbb gond az utakon amúgy....mert én nem csak a gyorshajtást büntetném,hanem az indokolatlan lassút is,főleg mikor direkt,csak azért is " nevelő" szándékkal "mert én azért sem foglak elengedni,és jöhetsz utánam 40-el,mert hova sietsz" emberekkel kezdeném!!!
2015. márc. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%

Először is: ez durva általánositás, és sztereotipia amit a kérdésedben leirtál.

A másik dolog, ha elő is fordulnak ilyen esetek, az azért van, mert az ilyen erőszakosan vezetők kemény autót vesznek, és az általad felsorolt márkákat nagyon kedvelik, mert ezekkel az autókkal tényleg lehet menni.

2015. márc. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
Gratulálok, ismét egy általánosítva, sztereotípiák mentén megírt, veszekedő kérdés, aminek semmi értelme. Mégis, mit akarsz megtudni, kérdező? Gondolom semmit, csak itt akarsz egy jót hőzöngeni.
2015. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%
én még a fent felsoroltakat is letolom az útról egy euro 5ös, 420-as nyomatékú 6os mazdával. :-) főleg azokat a suttyókat amelyikeknek fekete kormot ereget ki a bmw szarrérájuk. :-)
2015. márc. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%

Azért márka alapján ne általánosítsunk, vannak rendesek. Meg persze parasztok is.

Nekem 1.3 Suzuki van az új fajta, szorítottam már le vele BMW-t, és Volvo terepjárót is.

Okosan kell vezetni.

Kicsit rámész, egyből fékez. A másik lámpánál nagyon ott lehet hagyni őket, mert ezek nehéz autók.

Ha hagyjod magad, akkor nem tudok mit tenni.

A másik a kisautósok között is sok a paraszt. Egy irányúba, hátra fele kitolat. Tegnap egyet majdnem sikerült összetörnöm, a Mozaik utca Vizsga központ előtt.

Nem kell álltalánosítani. Engedett már be BMW-s is maga elé. Nem autója válogatja. Hanem embere.

2015. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Beviz Elek ***** válasza:
70%
Inkább menjenek, mint feltartsanak az M0-son mikor kamionnal megyek. Hihetetlen hogy sokan egy teherautó sebességét nem tudják tartani, mi pedig nem előzhetnénk...
2015. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

Na igen, azt megfigyeltem már én is, hogy a Skodákkal nagyon mennek, főleg az újabbakkal. Ha meglátok egyet, akkor már húzódok is le, hadd menjen.

Ez a jelenség annak tudható be, hogy ezeknek az autóknak a nagy része céges és mint olyanoknak, tolják nekik rendesen, és hanyagok a közlekedésben.

2015. márc. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Na az a másik, meg mikor a városban a 70-s táblánnál 40-nel megy.
2015. márc. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!