Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Audival, BMW-vel, Mercivel,...

Audival, BMW-vel, Mercivel, SuperSkodával kötelező gyorsabban menni, vagy az előttük közlekedőt tolni?

Figyelt kérdés
Főleg ezekkel az autókkal közlekedők teszik, de leginkább rájuk jellemző leginkább a gyorshajtás, a másik tolása, ha kell ha nem, (előzés után már nem megy olyan gyorsan, de mégis elöl van) bepofátlankodás autó sor elé, előre már jól látható sáv megszűnésből, majd az elakadásjelző megvillantásával a tisztesség igazolása, a járda közepén parkolás, hogy elférni sem lehet mellette, mobilozás közben 100-ról 30 km-rel andalogni, stb..., stb... Rendszerint sötét színű, vagy fekete, nappal éles csík, led lámpával kivilágított, illetve fényes ködlámpával rendelkeznek.
2015. márc. 25. 06:27
1 2 3
 21/21 Tomcatters ***** válasza:
Én pl ugy vagyok vele,h aki akar menjen,azt en se szeretem ha beallnak elem autopalyan 90 el es ,csak azert sem enged el ,es azt se gondolom h pl egy 1.3 swift nem tudna gyorsabban menni... tud az is menni, csak nem akar ,de akk menjen felre v gyorsítson ... idővel jo ,h felkapom a vizet ... en dolgom engem buntetnek meg :) Nekem a felsoroltak kozul egyik se van ... Nekem benzines Honda Accord van .(Toltam mar le partnak mazda 6 is vele XDDD) ;) :D
2015. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!