Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ez jogos volt? Ráadásul így?...

Ez jogos volt? Ráadásul így? Mit mondott volna a rendőrnek?

Figyelt kérdés

Friss a jogsim (1 hónapos), egyedül vezetek, mert nincs senkim, aki segítene. Mindig óvatos vagyok, figyelek, vigyázok másokra és magamra is. Nő vagyok.


Ma le akartam parkolni egy zsák utcában. Hátrafelé, párhuzamosan. Kicsit leejtett, szerencsétlenkedtem ott egy darabig, de nagyon óvatos voltam. (Nem mentem neki semminek.) Már majdnem sikerült 4.-jére, amikor megjelent egy fazon, hogy takarodjak onnan, mert az az ő kocsija ott mögöttem és az én sz.a.rom fele annyit sem ér mint az ő kocsija.

Mondom, de nem mentem neked és egyébként is mindjárt meg vagyok. (Direkt ki szálltam megnézni. 40cm bőven volt még, annál egyszer sem mentem közelebb.) Az őt nem érdekli, nézzem meg mit csináltam. Mit csináltam? Nem mentem neki. DE. Mert hogy ő figyelt. És takarodjak onnan, meg ha még egyszer meglát, rám hívja a rendőrséget.

Rám nyitotta a kocsi ajtót és bele ordított a képembe. Akkor nagyon megijedtem, hogy esetleg megüt.

Elmentem, mert nem kell a cirkusz. Vagyis akartam, de akkor már annyira remegtem, hogy állandóan lefulladtam. Nagy nehezen sikerült elmenni onnan.

1 sarokkal odébb, épp ki jött valaki, beálltam a helyére. Párhuzamosan, normálisan, elsőre.

Több mint 20 percig zokogtam a kocsiban, nem tudtam elindulni.

Ha normális hangon megkér, hogy ne ott parkoljak, hanem keressek másikat, mert rossz nézni amit csinálok, akkor simán odébb mentem volna. Megértem, hogy félti a kocsiját, de ez azért túlzás.


Jogos volt ez?

Mit mondott volna a rendőröknek? Hogy bénán parkolok? Nem csináltam kárt.


Egyébként már tök jól fel tudom venni a többiek ritmusát.



2015. ápr. 1. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Venned kéne egy gázpisztolyt, vagy gázsprét. Az ajtónyitás teljességben indokolja az elővételét, de még akár a használatát is.


Jól tudod, hogy nem volt igaza. Itt most csak annyit tudunk mondani, hogy tuskó faxparaszt volt a csóka, kár, hogy nem volt arra valaki aki segített volna.

2015. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert rendőrséggel fenyegetőzött. Hogy esetleg nem vagyok tisztában valamivel.
2015. ápr. 1. 21:56
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Ne legyél már szőke... Mit mondhatott volna a rendőröknek?
2015. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A rendőr jó dolog! Ha kihívta volna (nem tette volna), akkor legalább nyugton leparkolhattál volna!

Én azért cserében "ijedtemben" beletolattam volna nem is kicsit! Aztán ÉN hívtam volna a rendőrt, és még a sárga-kék nyomtatványt is mosolyogva töltöttem volna ki!

:D

2015. ápr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyenek, ha nem is könnyű de el kell felejteni ezt az egész dolgot.
2015. ápr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Rekord számú "volnát" írtam...
2015. ápr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Kicsit megnyugodtam. Azt hittem mindenki ilyen agresszívan védené a kocsiját egy béna sofőrtől.

Gondoltam rá, hogy csak azért is ott maradok és ha baja lesz a kocsimnak, akkor én hívok rendőrt.(megjegyeztem a rendszámot) De jobb a békesség. Meg féltem is, hogy megüt.

A másik meg, hogy sokan kijöttek az ordítozására, de senki nem szólt semmit.

2015. ápr. 1. 23:18
 8/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy ezt kell mondjam, de te voltál a hülye, hogy bevetted ezt a rendőrös maszlagot.
2015. ápr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem a rendőrös maszlag miatt mentem el onnan, hanem mert agresszív volt, én meg már remegtem az idegtől.

A rendőrös részét csak azért kérdeztem, mert számomra is értelmetlennek tűnt. De nem vagyok rutinos az ilyesmiben ezért csak megkérdeztem.

2015. ápr. 1. 23:38
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Fedélzeti kamera a kocsiba, ami vesz előre és hátra is. Egy jó minőségű már 60e ft körül kijön. Aztán ha egy ilyen ostoba majom okoskodik akkor:


1., Lesz felvételed

2., Fel lesz véve ahogy rádnyitja az ajtót


Ezért amúgy te hívhattál volna rendőrt, az, hogy konkrétan egy láthatóan védtelen nőt megtámad valaki az autójában súrolja a garázdaság határait...


Én is féltem az autómat, volt már ilyen eset, de nem ordítottam szegénnyel, hanem megkérdeztem, hogy beparkoljak-e neki, majd helyet cseréltünk és 3 mp alatt betolattam... Megköszönte és mindenki távozott.

2015. ápr. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!