Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Cross bukósisak hogy viselkedi...

Csemege Ubii kérdése:

Cross bukósisak hogy viselkedik 100km/h körül?

Figyelt kérdés

Van egy normál bukóm, de szeretnék venni helyette egy cross bukót, mert egyszer fölpróbáltam egyet, és sokkal jobban éreztem benne magam. Nagyobb látóterem volt, kényelmesebb volt ahhoz képest, hogy kisebb méret, és még a kinézete is jobban tetszik, meg jobban is megy a motoromhoz, mivel endurom van.


No, de gondolom nem véletlenül nem használnak cross bukót olyanok, akik inkább rendes úton mennek. Nem megy a motorom 140-nél többet, de azért 100 körül szoktam hajtani, és érdekelne, hogy ilyen sebességgel hogyan viselkedik? Nagyon zajos? Menyire rángatja a szél? Mennyire fúj bele az arcomba a szél, stb.



2015. ápr. 2. 10:16
 1/3 anonim válasza:
100%
Attól függ mennyire fúj a szél...:D , na jó nem,igazából a jó bukók szerintem crossból az airoh és a fly. Elég drágák,de könnyű anyagból készülnek mellesleg jól néznek ki. Nekem mondjuk lemérték a fejem az üzletben,alig ment rá a bukó azt hittem kicsi lesz. Páromnak supermotoja van hátul azért néha jól belekap a szél hátul,de crosspályán már nem pedig ott én megyek...bár ott nem is szálguldozik úgymond az ember. Be kell csatolni biztos ami biztos,az új bukó biztos passzos lesz,de majd tágul. Üdv.
2015. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
1# vagyok azt még elfelejtettem amúgy,higy zajosnak nem zajosabb mint egy zárt bukó szerintem. Jobban hallod a motor hangját ami nem rossz dolog!
2015. ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:D Úgy döntöttem, hogy nem cross bukót veszek végül, hanem egy minőségibb felnyithatót. Az győzött meg, hogy a crossosba belemennek a bogarak, az meg 100km/h körül elég életveszélyes.
2015. ápr. 24. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!