Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi volt a legőrültebb manőver/...

Mi volt a legőrültebb manőver/helyzet amit bevállaltál és sikeresen be is fejezted?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

rendőrautó mellett megmutattam hogy a 4 liter milyen öblös hangot ad.

majd egy 5 másodperces 100as sprintet is.

2015. ápr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer felültem egy gyerek hullámvasútra. Én nem az utakon élem ki az adrenalin utáni vágyamat, pedig kitelne a 180 lóerőből.
2015. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1.2-es Renaultal előztem 3 kamiont és 2 személyautót egyszerre kanyargós de belátható úton. Nem is ez volt a durva, hanem hogy a kamionok is tolták vagy 100-al meg a szgk-k is, és viharos szél volt oldalból, igy a kormánnyal is küzdöttem. Érdekes, hogy előzés közben nem is izgultam, de ahogy befejeztem az előzést, utána gondolkoztam, hogy basszus mit csináltam.
2015. ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

A 90,1 km/h sebességgel menő kamion előzte a 89,95 km/h sebességű kamiont már percek óta, és kb. félúton járt a sikerig... elszakadt a cérna, vissza háromba, padló, leállósáv, kamion leelőzve, belső sáv, fék... ameddig vissza nem sorolt a másik mögé. Közben folyamatosan nyomta a kürtöt, és minden létező lámpájával villogott, de úgy voltam vele, hogy szándékosan megölni csak nem fog.

Fiatal voltam és hülye, ma már nem nagyon mennék bele ilyen büntetőfékezésbe egy egy tonnás papírdobozzal negyven tonna előtt.

2015. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
A tiranai körforgalom volt a csúcspont nálam. Albániában eleve nem sok szabályt tartanak be az autósok, de a legjobban a 3,48 sávos körforgalomban izzadtam le. Szerintem Allah azóta is bánja, hogy slusszkulcsot adott az albánok kezébe.
2015. ápr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hajú Kék válasza:
100%
14-évesen befeküdtem a tolató tehervonat alá, mert mindig "gyává"-zták a lányokat a srácok. Mikor a mozdony alól is kilátszottam már, a vezető üvöltött: "Hol a Misiiiiiiiiii!!!" (Gondolom, neki kellett volna hátul integetni, hogy OK. Igenám, de én akkor már az "alvázon" lógtam...) Aztán felállok, porolom le magam, mikor a mozdonyvezető zokogva ölelget:"Élsz???? Élsz??? Élsz, vazze!!!"
2015. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 lszmatyi2006 válasza:

Nem gond ha egy kicsit gusztustalan??? XD

8.4 éves vagyok, a táskámból(ami helyett már új ;) van,

egy szétrohadt banánt ami a tancuccaimat mocskolta be, (jó hogynem az összeset,)+1 kis pisztáciásdobozt kiszedtem a táskámból,+1 vonalzót. Bleeeeah! fúj! ;P

2015. ápr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
az Istenhegyi úton volt váltakozó irányú forgalom úttúrás miatt,a szembejövő autók,és az uttúrás közt pont elfértem 50körüli tempoval bringával.
2015. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem voltam 12 mikor egy ház 15. emeletéről ledobtam egy autógumi kereket. Nem halt meg senki. (L)
2015. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!