Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Láttátok a Pilisi balesetet?...

Láttátok a Pilisi balesetet? Frontális ütközés, nem értem, hogy ilyenkor miért nem csupa vér minden? Több hasonló balesetet is láttam már, és szintén ugyanez volt a helyzet, semmi vér. Nem rossz indulatból kérdezem, csak ez nekem furcsa. Kép lent.

Figyelt kérdés
[link]
2014. máj. 16. 20:54
 1/10 szántóvető ***** válasza:
74%

ezt összepréselték rendesen.nem láttam a balesetet szerencsére.

kigyulladt az autó kifolyt mindenféle folyadék,a tűzoltók oltották a tüzet,felhígult a vér.

2014. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A 206-ost (ha jól láttam a roncsból, bár amikor délután eljöttünk mellette, nem lehetett kivenni a típust), a teherautó kerekei alól szedték ki, a sofőr nem biztos, hogy vérzett, elég lehetett neki pl., hogyha az összepréselt mellkasa miatt megfulladt.

Van némi vidó is, amin látszik, hogy esélye se volt:

http://www.youtube.com/watch?v=GgCwoa_FcAc

2014. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ez elég rettenetes volt. A tűzoltók munkája nagyon dicséretes, nem lehet könnyű nekik se ilyeneket látni.

2014. máj. 16. 22:11
 4/10 szelepke ***** válasza:

Ha nincs vér,az azt jelenti hogy azonnal elhalálozott az illető.

Ha viszont szerencsétlen még élt volna pár percig,akkor fröcskölt volna össze mindent..

2014. máj. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez egy Ford Ka- volt fénykorában.
2014. máj. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szántóvető ***** válasza:
a kamion még csak defektet sem kapott..lehet tudni hogy hogy történt?
2014. máj. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, hogy a Ka keresztbefordult a kanyarban, és oldalról elkapta a kamion.
2014. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#szántóvető:


Nekem csak tippem van:

Piliscsaba után van egy jó kis emelkedő ahol van kapaszkodósáv, és ott meg lehet előzni pár teherautót az addigi 50-60-as tökölés után. Itt sokan elkezdik nyomni mint a barom. Aztán elfogy a sáv és jön a lejtő egy bal kanyarral. Itt szokták törni az autókat, nem véletlenül van kitáblázva:

[link]

2014. máj. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szántóvető ***** válasza:
Harkonnen köszi.. viszont a traktor jobb oldala sérült és a személyautó bal oldalával találkozhatott.olyan mintha a billencs előzött volna ami nem szokványos.
2014. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jobban megnézve tényleg KA.
2014. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!