Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ötvenéves kor felett érdemes-e...

Ötvenéves kor felett érdemes-e megtanulni autót vezetni?

Figyelt kérdés
Van, akinek sikerült fiatalon autót vásárolnia, van akinek nem.
2015. jún. 3. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

A KRESZ-tanfolyamon volt egy 50sok éves fazon... hogy végül eljutott-e a vezetésig, nem tudom, azóta sem láttam.

De az autósiskola ügyintézője is 50 felett szerezte a jogsiját.


Szóval hajrá!

2015. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Középkorúak, sőt idősek is tanulnak autóvezetést, ha arra fiatalabb korban nem volt lehetőségük, vagy nem volt rá igényük...

Arra kell készülnöd, ha nincs semmiféle gyakorlatod a járművezetésben, a kötelező 30 óra vezetési gyakorlat helyett többre lesz szükséged, legalább 50-60 órával számolj

2015. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Van, aki fiatalon is alkalmatlan rá. Ez tőled függ! A hozzáállásodtól!


Egyébként miért vártad meg a saját autó megvételét a jogosítvány megszerzésével? 17 évesen szereztem jogsit, 40 évesen lett saját autóm. Mire saját autóm lett, vezettem már bérelt autót külföldön is, pl. Párizsban, hatalmas körforgalmakban, meg Skóciában, hegyi szerpentineken (bal oldali közlekedéssel) is.

2015. jún. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Hogyne lenne érdemes. Ha nem érzed magad szellemi visszamaradottnak és mozog kezed lábad ,koporsódat se rendelték még meg ,akkor mi az akadálya?
2015. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
45%
Nem, mert csak akadályoznátok a forgalomat!
2015. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!