Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az ilyen sofőr mit hisz?

Az ilyen sofőr mit hisz?

Figyelt kérdés

Ma reggel sok más emberrel együtt szemtanúja voltam amint egy mellékutcából kanyarodó autós elgázol egy kerékpárost.(oldalról)

A biciklis a 4 sávos útra repült, 1 sávon átszállt és a földön ülve ordított (fájdalmában), az autós meg kiszállt, és barátian nyújtotta a kezét,hogy gyere barátom, segítek felállni, de semmi ijedség nem mutatkozott rajta, mintha tök természetes lenne elgázolni egy bringást és lekezelően mintha semmi sem történt volna segíteni neki felállni.

Sajnálom,hogy nem tudtam maradni, de nekem nem szimpatikus az ilyen hozzáállás, hatalmasat esett a biciklis, nem csak felborult, nem csak egy sima esés volt, rendesen repült, tuti,hogy mentő kellett neki.


2015. jún. 29. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Higgadt maradt a helyzetben bár tény, hogy nem túl szimpatikus hozzáállás. Egy kis aggódást mutathatott volna a suttyója, főleg ha ő volt a hibás. Ilyenkor aggódni, nyalni kell, mindent felajánlani, hogy ne legyen belőle feljelentés. :D
2015. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy olyan beosztása volt, ami alapján nem kellett izgulnia.

Lehet, hogy hozzá kerül a feljelentés kivizsgálásra..lehet, hogy nem...


szerintem.

2015. jún. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs itt semmi gond, lehet messziről igy látszott a dolog, de odament, segitett, biztos megbeszélték a dolgokat is.
2015. jún. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azért az ilyen esetben érdemes mentőt hívni! mindegy ki a hibás! nagyon meg lehet az ilyet szívni!
2015. jún. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És mit kellett volna tennie? Ordítania jajveszékelnie megszaggatni a ruháját majd harakirit elvégezni kisbicskával?


Honnan tudod hogy nem hívtak utána mentőt rendőrt?

2015. júl. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!