Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit kell csinálni ha megyek...

Mit kell csinálni ha megyek autóval az úton és egy idegen (civil) ember le akar állítani és elkezd sétálni a kocsi felé az úton?

Figyelt kérdés

Például ha ilyenkor elütjük az illetőt stb

Mert ugye nem biztos ,hogy biztonságos megállni ebben az esetben..



#ember #kocsi #Allok #hajtás #kozuton #elutom
2015. júl. 3. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogdo magad és továbbhajtasz, amximum kikerülöd, hogy ne csapd el, de ennyi. Én tuti nem állnék meg mindenféle embernek.
2015. júl. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

megvárod, míg a kocsi mellé ér, és akkor padlógáz


így nem ütöd el, és ha szerencséd van, akkor átmész a lábán

2015. júl. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Amit a 2. ír, az a legjobb. Még kiegészíteném annyival, hogy az ajtókat érdemes bezárni belülről.
2015. júl. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Megállsz, ajtót blokkolod, tőled távolabbi ablakot résnyire leengeded, elmondja, hogy baleset ért valakit, értékeidet magadhoz veszed, kiszállsz és elsősegélyt nyújtasz.


De ha az illető fenyegetően lép fel vagy olyasmit kér, ami nem életbevágó, akkor nagy ívben kikerülöd és mész tovább.


Csak MINDENKÉPP tudd meg, mit akar, mert én is kajtattam már éjszaka 10 percig elsősegély-dobozért, mert fejsérültet találtam az utcán. Persze vagy 15 autós az egyértelmű jelzések ellenére sem állt meg, ami felháborító és akár a sérült élete is múlhat rajta.

2015. júl. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SándorÚr ***** válasza:
47%

a hivatalos verzió: előveszed a kesztyütartóból az engedéllyel tartott lőfegyvered és betárazod...

közben felszólítod, hogy ne közelítsen mert fegyver van nállad,(esetleg elé teheted, hogy "a Magyar népköztársaság nevében felszólítom!" ) ha ez nem hatásos jöhet a második felszólítás. Ha nem fejezi be a cselekményét akkor jöhet az első figyelmeztető lövés, ha nincs hatása akkor jöhet a második figyelmeztető lövés. Ha a polgár továbbra is folytatja a cselekményét akkor életre nem veszélyes testfelületre egy célzott lövést leadni.

de egyszerűbb ha kikerülöd vagy elütöd.

2015. júl. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő. Ha gyanús az alak vagy a szitu ,főleg ha fenyeget ,akkor megvárod míg közel ér mintha érdekelne a dolog amit akar, aztán padlógáz. Közelről nem tudod úgy elütni,maximum elsodrod, ha kapaszkodik a kilincsbe. Ja és egyértelmű hogy ajtó ablak bezár. Vigyázni kell,mert sokszor kerékcserés lerobbant kocsival álcázzák a rablást,vagy üres kannát lengetnek. Mikor megállsz, kipakolnak ,örülhetsz ha nem késelnek meg.
2015. júl. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem bízok meg senkiben se ezért inkább először rádudálok hogy lássa nem áll szándékomban megállni.Ha nem megy el onnan akkor kikerülöm.Ha nem tudom kikerülni akkor elcsapom (de úgy hogy beledögöljön,így legalább nem lesz szemtanú) vagy ha van nálam gázpisztoly akkor adok neki pár kóstolót belőle :D
2015. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!