Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Debrecenből, hogyan tudnék...

Debrecenből, hogyan tudnék elutazni Kőszegre vonatal úgy, hogy Pest Keleti pályaudvart nem érinti!?

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 09:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Rokon látogatás lenne a gyerekekkel,és a páromal.De ami a keleti pályaudvaron van abból nem kérnénk...
2015. szept. 7. 09:19
 2/8 anonim ***** válasza:

www.elvira.hu

El nem hinnéd, de még ezt is tudja!

2015. szept. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolod hogy a vonatokon jobb pöst meg kőszeg között? :S
2015. szept. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1# válászóló köszönöm.De én nem találtam olyan járatot, ami nem megyen be Pestre.Ha lenne olyan járatot ami Cegléd,Kecskemét,vagy Szolnok környékén alól átmenn.Pest alatt mondjuk 50-km el.Dunaharaszti,vagy valamelyik Duna menti városnál.
2015. szept. 7. 11:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Földrajzi ismereteid kissé hiányosak, de sebaj, vegyünk elő egy térképet és nézzük meg hol vannak Magyarországon vasúti Duna-hidak:

-Barátság híd, Komárom (személyforgalom nincs)

-Újpesti vasúti híd, Budapest

-Összekötő vasúti híd, Budapest

-Türr István híd, Baja


Gondolom nem akarod szívatni magad egy Dél-Alföld - Dél-Dunántúl körutazással, szóval úgyis 'pesten át fogsz közlekedni.


Egyébként ha minden áron ki akarod kerülni a szörnyűséges, elátkozott, vérben és testnedvekben tocsogó Keletit, több olyan lehetőséged is van:


1.

Debrecenből elmész a a Nyugatiig

3-as metró a Deák téig

2-es metróval a Déli pu.

Szombathelyi gyors Székesfehérváron át (Szeptember 25-ig Székesfehérvár-Várpalota közt vonatpótló busz közlekedik)


2.

Debrecenből elmész a a Nyugatiig

3-as metró a Deák téig

4-es metróval Kelenföld vasútállomásig

Kelenföldről Győrön át közlekedő szombathelyi IC vagy gyors vagy a fent említett Székesfehérváron át közlekedő Szombathelyi gyors


3.

Debrecenből vonattal Kőbánya-Kispestig

Kőbánya-Kispestről vonattal Kelenföldig

Kelenföldről az előző változatban leírtak szerint


4.

Debrecenből Győrbe a Hortobágy EC-vel

Győrből Szombathelyre gyorsvonattal


A Szombathelyi vasútállomásról Kőszegre busszal és vonattal egyaránt eljutsz.

2015. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, egyrészt bármilyen meglepő, nincsminden folyammenti relepülésen vasúti híd.

Másrészt mi a gond a Keletivel? Kicsit sokan vannak most ott, de átlag utasokat nem vegzál senki.

2015. szept. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! Az 1# válaszolónak írtam egy privát üzenetet,és ajánlott egy vonatot 7:57-kor.Más téma: A keleti pályaudvar előtt pár napja zavargások voltak.Meg mi ezen a részén úgy tudjuk a keleti televan menekültekkel...A tv-ben is volt hogy kéregetnek stb.Nem tudom,hogy amit a tv mutat az mennyire igaz...
2015. szept. 7. 17:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok persze a menekült, meg biztos kéregetnek is, de a kéregető cigányt is elküldöd, nem? Legfeljebb a "nincs apróm" helyett azt mondod, hogy "leave me alone".

Zavargás meg napközben eddig még nem volt, ha mégis lenne, akkor biztos vagyok benne, hogy el lehet kerülni, a Keletinek több kijárata is van. Nem túl szívderítő a látvány/helyzet, de azért nem egy kabuli szétbombázott, fegyverropogással teli utcára kell gondolni...

2015. szept. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!