Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lenne egy nagy kérdésem . Már...

Lenne egy nagy kérdésem . Már a 15 orája Vezetek B kategóriás jogositványt csinálom .10 Órát ebböl a pályán töltöttem az oktatómmal és csak kuplung kiengedés 1 ell mentem gáz nélkül. Most forgalomba vagyok?

Figyelt kérdés

Vezetés,Gyakorlati vezetés, B kategoria

Hogy lehet igy megtanulni vezetni?

Feszt beszol hogy igy ugy amugy . és mindig olyan ideges vagyok hogy nem nézek szét annyira stb apró hibák . Belenyul bele fékez . Eszt nemértem komolyan?



2015. szept. 16. 16:13
1 2
 1/13 szántóvető ***** válasza:
100%

Most nem vagy forgalomban.

Komolyan nem érted.

ha nem tetszik a rendszer keress másik oktatót,ilyen tempóban szükséged lesz párszáz órára.

2015. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mi is lenne a kérdés?

Lényegi információt nem közöltél, kérdeztél valamit, s ebből kiindulva nem biztos, hogy az oktatódban van a hiba.

Ő azért van ott, hogy szükség esetén beszóljon, bele nyúljon a fékbe, az más kérdés, hogyan teszi ezt, s ez nem derült ki a leírásodból.

A vezetés alapja a figyelés, s ha a vizsgán nem mozog elég látványosan a fejed, nem egyértelmű a vizsgabiztosnak, hogy oda néztél, ahová kell, megbuksz.

Az a problémád, hogy ezt próbálja számon kérni az oktatód?

2015. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Biztos tudod mit akarsz kérdezni s írni? A forgalom az nem a zárt pályát jelenti. Az a forgalom ami az utcán van.
2015. szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%

Én nagyjából értem.

Eddig 15 órát vezettél, és abból 10 órát autópályán, aminek kb. SEMMI értelme.


Egyenes úton 5-ben nyomni a gázt egy 10 éves is tud.


Válts oktatót, csak lehúz anyagilag.


Normális esetben, kis utcákban kéne jobbkezeseket gyakorolni első sorban.


Hova valósi vagy?

2015. szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 szántóvető ***** válasza:
81%
szerintem rutinpályán gyakorolta az indulást 10 órán keresztül.
2015. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Keress egy másik oktatót, ez rossz hogy stressz alatt vagy lehet ez másképp is. Te is érzed hogy valami nincs rendben. Egy oktatni nem tudó oktató simán letudja húzni az energiád (a pénzeddel együtt), veled most ez történik ezért vagy ideges. Tegyél ellene.!
2015. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Meredek lenne autópályán kezdeni a gyakorlást :-)

Rutinpályázott 10 órát, aminek valóban kétes a haszna, de mivel nem ismerjük a kérdezőt, s az oktatóját, nem tudhatjuk mi-miért is történet, ez nem derült ki a kusza kérdésből.


A tanmenet egyéb iránt az oktatókra van bízva, nem egy séma szerint tanítanak.

Vannak, akik rutinpályáznak, mások nem - mindkettő mellett vannak érvek, ellenérvek.

Mi közúton kezdtük a gyakorlást, de a parkolások, jobbkezes utcák, megfordulások csak a tanidő végén kerültek sorra komolyan.

Addig is csináltunk néha egyet-egyet, ha úgy alakult a helyzet, de már akkor mondta az oktatóm, hogy ezeket majd később gyakoroljuk, amikor már nem kell külön a benti dolgokra (autókezelés) figyelni, azt már messziről észre tudom venni, hogy ott lesz egy alkalmas hely a feladat végrehajtására, vagy az ott egyenrangú útkereszteződés lesz...

Nem gond az, ha mások meg ezekkel kezdték, nála így volt felépítve a tanrend, hogy ezeket a végére hagyta.

2015. szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Heti 1x 2 órát vezettem mindig, ebből 10 órát egy parkolóban, végig 5-el mehettem, kivétel mikor 3-asig kellett felváltani.(meg a parkolások gyakorlásakor)

Nem tetszett, fortyogtam is magamban.

Végül bukás nélkül 120 ezer forintból megcsináltam az egészet, úgy,hogy még 10 plusz órát is vettem, hogy meglegyen a kilométer.

Utólag úgy gondolom,hogy ez így volt helyes.

Nem ismerem az oktatód, az enyémnek volt egy egyedi stílusa, de mondjuk én nem cseréltem volna le, eszembe se jutott.

Ha tényleg úgy viselkedik, akkor szerintem is cserélj, de ha csak azért tartod rossznak mert beleszól a vezetésedbe, az valószínűleg azért van mert nem megy.

15 óra után?Hm...én már a KRESZ vizsgán "tudtam vezetni"....legalábbis azt HITTEM.

Letudja törni az ember szarvát, amikor rájön,hogy amúgy nem tud lószart se, csak mert ment 2 kört egy parkolóban lefulladás nélkül...

(ezt gondolt át)

2015. szept. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is így tanultam. Az első 9 órán akkor adtam gázt, amikor véletlenül :P


Megtanulni vezetni nem az oktatókocsiban fogsz. Ott maximum a biztonságos közlekedés alapjait fogod elsajátítani.


Ha beszól és zavar és ideges vagy tőle, akkor nem biztos, hogy jó helyen vagy. Én lehet, más oktató után néznék.


Nekem még a forgalmi vizsga előtti órán is simán belenyúlt a kormányba, váltóba, pedálokba.


Vegyél egy helyesírási szótárt, légy szives!

2015. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nos így végigolvasni a válaszokat vannak érdekes válaszok .. Amugy Miskolcon tanulok vezetni de nem miskolcon Lakok ..

Ideges voltam szoval leirom egy kicsit pontosabban a témát .. Haza jöttem külföldröl eddig 166 ezrembe van a jogsi és még szinte sehol nem vagyok Gyakorlati vezetés nél járok, ugy a 15 Vagy 16 óránál . ugy látom az oktatómon Hogy szar..ik bele az egészbe .. A pályán ebből a 15 orábol 10 vezettem csak kuplungal Ugye saroktolatás,Lükvercbe szalon, ilyesmire kell gondolni .. Mellesleg ugy mentem oda hogy Vezetni mar vezettem nem egy nem 2 autot ... Váltással nincs gond,Nem fulladok le , Csak amikor arra kerül a sor hogy megyek vezetni és melettem ül nem vezethetek ugy ahogy en szeretnek . ő akarja megmondani mikor váltsak hol ott tudom .. Milyen sorenbe kezdjem az elindulást .. Stb ilyen apróságok Mellesleg amugy kresszből 4 . re mentem át .. Aszt aláirom de ha adott egy szituácio nem tudok olyan gyorsan reagálni mint őő és akkor mar beszol hogy gyerünk mar menyünk mar meg Ilyesmik ..

2015. szept. 16. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!