Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sokan miért 30-40el mennek a...

Sokan miért 30-40el mennek a városban? Nagyon zavaró.

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 20:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
Te is annyival mennél, ha naponta lelépne eléd egy idióta gyalogos, vagy bamba kerékpáros...volt olyan napom, hogy 2 gyalogos, egy kutya, és egy részeg bringás köszönhette annak az életét, hogy kb 40-nel mentem...pedig csak 2*30 percet autózom naponta és annak a fele is lakott területen kívül van...a kutyás résznél a mögöttem jövő satufékkel 2 crntire állt meg tőlem, mert követési távolságot azt nem ismerik errefelé
2015. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
46%
Mert sokan alkalmatlanok a vezetésre.
2015. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
engem nem érdekelnek a gyalogosok, ha lelép elém mert ennyi esze van és elütöm akkor meg is érdemli
2015. szept. 27. 20:29
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Majd ezt akoor is add már így elő,ha tényleg baj lesz........
2015. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%

3: Gratulálok! Emberségből jeles!

Veress végig nyugodtan a városon aztán ha elütsz egy gyereket aki kiszalad eléd és meghal, akkor már nem lesz ekkora szád.

Látod majd a síró szüleit, a gyereket ahogy fekszik mozdulatlanul, a mentősöket ahogy próbálják újraéleszteni.

Nem kell ehhez nagy tempó, elég az a 60 amit sokan tartanak városon belül is.

Lehet nem te leszel a hibás, de aki ezt szívfájdalom nélkül el tudja viselni az nem ember.

Jobb megelőzni a bajt. Inkább 20 ilyen dudálós seggembejövős villogtatós idióta mint 1 halott gyerek.

2015. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
26%
#5: Azt se felejtsd el hozzátenni, hogy a globális felmelegedésről is az 50-nel száguldozó vadállat sofőrök tehetnek!
2015. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Vannak akik a vezetéstől félnek, vannak akik a gyorshajtástól. Én is gyakran látok nyújtott nyakkal fehéredő ujjakkal a kormányt szorító vezetőket 30-cal száguldani, mintha nem ért volna még véget a forgalmi vizsgájuk.

Szerencsére nagyvárosban nem gond kikerülni őket, vidéken meg fel szoktam venni az ottani lassabb tempót.

2015. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, most nagy a pofád, de a bíróság előtt a könnyeiddel küszködve hebegnél, hogy hát te nem ezt akartad és kéred az elhunyt családtagjait, hogy bocsássanak meg neked.


Tehát lehet leszårni a gyalogosokat és idegeskedni, hogy két perccel tovább tart az út, de ne nagyon hangoztasd a hülyeségedet.

2015. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%

"engem nem érdekelnek a gyalogosok, ha lelép elém mert ennyi esze van és elütöm akkor meg is érdemli" - tudod mi az a relatív gyorshajtás?

Hiába nincs kint sebességkorlátozás, ha a szakértők szerint gyorsabb tempóban mentél, mint ami az adott körülményeknél ideális lett volna, te leszel a baleset okozója.


Az, hogy miért mennek lassabban a megengedettnél, annak sok oka lehet, lehet az indokolt, de indokolatlan is.

Az idézett szemléleteden ettől függetlenül gondolkodj el, balesetnél azt is vizsgálják, hogy a felek megtettek-e minden tőlük telhetőt annak elkerülése érdekében, s ennek része a sebesség megválasztás is.

2015. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyárilag elég sokat csal a km óra. Amikor 50-el megyek, az a valóságban 44 km/h. Ezért szoktam óra szerint 60-al menni.

Elképzelhető hogy mások is ezért mennek lassan, mert az órára hagyatkoznak. Persze nem mindenki, sokan egyszerűen félnek a vezetéstől.

2015. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!