Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem indexelnek az...

Miért nem indexelnek az emberek pl. sávváltásnál (se)? Azért van ott az a kar a kormánynál!

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert barmok és azt hiszik, hogy más nem létezik rajtuk kívül. Pedig nem véletlen hívják irányjelzőnek...
2010. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Mert lusták. Egy karmozdítással meglehetne előzni a baleseteket. Ehelyett fizetnek horribilis összegeket. Egyetértesz nem?
2010. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Beépíthetnék már ezt is a kormányba, hogy ne keljen ezzel foglalkozni hanem ha elfordítom a kormányt akkor magától elkezdjen villogni..


Nem tom vannak már ilyen kocsik?..

2010. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

DE én azt is megkérdezném, hogy miért nem tudnak az emberek 40-50-60 as tempókkal menni?


Miért kell repeszteni 80 al a belvárosba?


Külterületen meg 100 al?


Tom hogy van ahol lehet menni 100 al de miért kell?


Hova a fszomba rohannak egyesek ezeken a xar utakon?

2010. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért? Mert már nem menő indexelni. Minek indexelni? Csak a hülye másik autósnak jelzed, hogy te sávot váltasz, vagy lekanyarodsz. Minek az?! Majd rájön magától, mikor a belső sávból index nélkül bevág eléd, és hirtelen lefékez előtted, és lefordul(na) jobbra, ha éppen nem tolnád meg az autóddal, mire kiszáll a verdájából(jobb esetben baseball ütő nélkül), és elkezd lökdösni, hogy mit képzelsz te, és hogy most azonnal kifizeted a kárát. Erre e hívod a rendőröket, akik megállapítják, hogy te nem tartottad be a követési távolságot. Hát csak ezért.
2010. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szia! Múltkor nagyon felhúzott egy ilyen eset most itt nem fogok káromkodni de legszívesebben megtenném :)

Na szóval.. Egy kereszteződésbe nekem volt elsöbbségem de láttam hogy ő ezt nem adja meg nekem de mivel nem indexelt azt hittem nem arra fog kanyarodni mert egy ilyen körforgalom féleség volt és a hülyéje az ellenkező irányba kanyarodott és frontálisan ütköztünk. De úgy hogy neki csak az első lökhárítót kellet volna kicserélni nekem az egész motorháztetőt meg a kocsi egész elejét.

DE ez még nem is lenne gond hanem még neki állt feljebb amikor mondtam hogy akkor kihívom a rendőröket meg berezelt mondta hogy a számomat adjam meg stb.. tovább nem folytatom

2010. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

19:45

ilyen kocsik nincsenek!!! Ugyanis az irányjelzővel azt jelzed h. merre szándékozol menni nem azt hogy merre mész! Szal előtte kell kinyújtani az ujjad és le/fel lökni az irányjelzőt! Am meg ha kamionnal vagy akkor ráhúzod a kocsira és a kocsi lefékez...Milyen egyszerű és nagyszerű :) ha motorral vagyok szlalon a kocsik között és senki nemjön utánnam 90/130/180-al mert nem tudnak. Autóba meg elkell viselni ha büntetést kapsz. Sokan nemhasználnak..deha nemmész a seggébe akkor nemmész neki.

2010. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Általában az én seggembe szoktak állandóan jönni, én sosem megyek 60 nál gyorsabban, pályán is max 80-90


20 éves a kocsim, ha már eddig kibirta had élvezze a nyugdijas éveit :D


De már tervezek vmi bazinagy villanócsövet a hátsó ablakba, meg vonatkürtöt a duda helyére..

2010. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert sutyerák parasztok, akik azt gondolják, milyen jópofák.
2010. márc. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A kormányba minek építenék be? mikor a kormányt csavarod, már olyna mindegy, akkor már látják hogy fordulsz, anniyra mindegy....... egyébként ténlyeg nagyon megterhelő két ujjal odanyúlni.. istenem, milyen szánalmas emberek vannak..csak a jogosítványukat vennéd el..
2010. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!