Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha az 5. forgalmi vizsga után...

Ha az 5. forgalmi vizsga után a PÁV sem sikerül, akkor soha többé nem lehet jogosítványom?

Figyelt kérdés
Olyan válaszokra nem vagyok kíváncsi, hogy "ilyen embernek nem szabad akkor vezetni", mert egy munkahelyhez elengedhetetlen lesz később.

2015. nov. 26. 10:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Persze, csak a forgalmin buktam kétszer. Ha a PÁV-al történt volna ez, sztem fel se tettem volna a kérdést, már nem is érdekelne. Az a problémám, hogy elméletben mindent tudok ennek ellenére mindkét vizsgán volt egy-egy olyan szituáció, amire nem figyeltem és megbuktam. Ja és gyűlölöm a manuális váltót még ennyi idő után is.
2015. nov. 26. 14:01
 12/17 anonim ***** válasza:

Akkor ne idegeskedj!

Kérdezd meg az oktatót, hogy nem vehetnél-e még néhány plusz órát!

2015. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Fizesd le a vizsgabiztost.. Ha annyira fontos akkor több pénzzel is akár..
2015. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Az a baj, hogy aki meg alkalmas nagyobb balesetett okozz.:) A töketlen nem megy bele olyan helyzetbe ami veszélyes.
2015. nov. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 - a túlzott magabiztosság is veszélyes, de a töketlenkedés is. Ma hajnalban jöttem haza, sorban mennek az autók úgy 6:15 környékén, Győrből Óvár felé. Elől a töketlenkedő, mögötte a túl magabiztos: utóbbi persze egy lekanyarodósávon akart jobbról előzni, csak annak meg vége lett a manőver befejezése előtt. A füvön, némi porfelhő kíséretében vissza tudott jönni az útra a másik elé, de már kezdtem reménykedni, hogy azért legalább egy táblát elkap kicsit, hogy nyoma maradjon a gyökérségének...
2015. nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
*és amit kihagytam: a töketlenkedő persze nem is vette észre mi történik körülötte, a másik autó már előtte volt a sávban 5 méterrel, amikor a kevésbé rátermett ráeszmélt mi történik körülötte és beleállt a fékbe páros lábbal. De addig semmi, se fék, se irányváltás.
2015. nov. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Itt sem a töketlenkedő volt a hibás. Hiába töketlen, ha másik fél élete árán is meg mutassa. Így ezt sem atöketlen számára írtam volna ha a másik fél felborul.
2015. nov. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!