Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ilyenkor ki a hibás? (videót...

Ilyenkor ki a hibás? (videót linkeltem)

Figyelt kérdés

Haverommal nem tudjuk eldönteni hogy ki a hibás a videós történetben:


[link]


Szerintem egyértelműen a maseratis, mert a buszos már nem láthatta hogy ott nyitogatják, az ajtót.


De lehet nincs igazam.


Tegyetek igazságot! :D



2015. nov. 30. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő. Egyik sem figyel a környezetére, csak saját magára.

Forgalomban nem nyitogatjuk csak úgy az ajtót, főleg totál szélesre. Figyelni kell. Bármikor jöhet valami, valaki.

De a buszosnak is bele kellett volna nézni a tükörbe, mielőtt elindul. Mert ugye nem is csak egyenesen előre ment, hanem elfordult, ezért is érte el az ajtót. Ha egyenesen megy, akkor nem érte volna el. Akár egy gyalogos is állhatott volna ott. Vagy pont a pasi, aki beszállt a kocsiba. És akkor elüti, vagy mi?

2015. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a maseratis.
2015. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Nekem elég egyértelmű, hogy a buszos nem tartott megfelelő oldaltávolságot és nem figyelte kanyarodás előtt a jobb tükröt sem, ami egy ilyen nagy farsöprésű járműnél eléggé alap.
2015. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen egyedül a Maseratis volt a hibás. A buszos megtartotta a megfelelő oldaltávolságot, és minek figyelné a jobb tükröt kanyarodáskor?
2015. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Félre lehet ott állni egyáltalán? Egyébként a buszos nehezen láthatta ezt, viszont a másik hülyének csak kis mozdulatába telt volna, hogy megelőzze ezt.
2015. dec. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Maseratis ! Szerintem eleve tilosban áll meg mert mintha buszmegállóban lenne..De ha nem is tilosban,akkor sem lökjük ki tökig az ajtót a forgalomba körülnézés és ész nélkül. A buszos már elment a parkoló kocsi mellett bőven nagy távot hagyott,nem fogja lesni és nem is kell neki folyamatosan a tükröt ,hogy valami balfax nem nyitja e ki rá az ajtaját had akadjon fel rá.
2015. dec. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Álló autó mellett hogyan kell elhaladni?????? Szerintem a buszos a hibás!!!!
2015. dec. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy a buszos. Most ha én kinyitom az ajtót az autón és valaki beáll mellém, akkor az letörheti kanyarodás közben? Egyébként is előbb nyitotta az ajtót, mint ahogy a busz megindult.
2015. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Időrendiség! A busz már beállt a kocsi mellé rég mikor a kocsi "megváltoztatta a terjedelmét" Eleve a busz tükre ferdén nem lát.Ez olyan mintha direkt ráállnék egy kanyarodó kamion sarkára és utána obégatnék hogy de hát miért nem nézett.
2015. dec. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a csicska lófogú a hibás.
2015. dec. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!