Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy kérdés srácok! A kamionoso...

Fendt 720 kérdése:

Egy kérdés srácok! A kamionosoknak mi baja van a traktorosokkal? De őszintén!

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 21:06
1 2
 1/19 anonim válasza:

Rád dudáltak ma rendesen? :)

Amúgy elég egyértelmű, nagyok és még az újabbak is lassúak más járművekhez képest.

2016. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha kéziváltós a kamion, és szinte állóra kell lassítani, majd felgyorsítani, akkor azért van mit dolgozzanak pluszba a traktor miatt, csomót kell váltani.
2016. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szinte az összes gyorsabb közlekedő bosszankodik, amikor le kell lassítani és újra fel kell gyorsítani.

Még ha fekete rendszámos is a traktor, akkor sem igazán megy többet 60-nál - az meg jóval lassabb a normál 80-100 közötti tempónál.

2016. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem őszintén, hanem tényszerűen..

Harminc tonna van mögöttem, tolom amúgy hetvennel, egyszercsak előttem egy trakesz..mondjuk 30-al tolja..

..szemből jönnek, mint a veszedelem, főleg folyamatosan..index, és gurul..egy hosszú, és nehéz szerelvénynek némi helyigénye is van, tehát baromi nagy luknak kell szemből lenni, hogy előzhessek..


...ez bizony egy reggeli csúcsban elég ritka..ha végre luk van, akkor padlógáz, aztán gyorsítani kellene..nos ez a probléma..nagyon ritka a tiszta, jól belátható, a biztonságos előzésre alkalmas útszakasz..

amúgy negyven-ötven tonnával, hetven-nyolcvan-kilencvennel nem lehet viccelődni..

..a traktoros is a munkáját végzi, nekem csak egy megelőzendő jármű...joga van ottlenni, tehát a feladatra kell koncentrálni.

Nekem nincs bajom a traktorosokkal(akik nagyjából szabályosak) persze van néhány agyrém..

2016. jan. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

4-es tökéletesen leírta.


Csak megjegyzem ugyanannyi agyrém kamionos van, mint traktoros :)


Arról nem is beszélve, hogy mennyire nem tudják lekezelni a kamionosok, de még inkább a személyautósok a nehezen mozgó, gyakran túlméretes gépek közlekedését.


Egy traktoros (is)

2016. jan. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jó. akkor leírom mi az egyetlen problémám a tisztelt kamionsofőrökkelm Halaok az úton 40 tonnával 60-al a traktor sem keskenyebb egy centivel sem mint a kamion de azt nemértem meg miért kell átjönni az én sávomba a szemből érkező kamionnak mikor van neki még bőven 30-40 centi az út széléig? És úgy veszem észre hogy ebből sportot űznek ráadásul röhögnek hogy na a hülye traktorost jól letoltam. szinte mondhatom azt hogy egy-két kivétellel mindenki! Felháborító! Mi is 40 tovvával közlekedünk!Lenéznek minket traktorosokat de gondoljatok vissza a márc 15-ikei nagy hóra ott jóvolt a traktoros segítség!
2016. jan. 19. 09:57
 7/19 anonim ***** válasza:

"Arról nem is beszélve, hogy mennyire nem tudják lekezelni a kamionosok, de még inkább a személyautósok a nehezen mozgó, gyakran túlméretes gépek közlekedését."


Elég gyakran találkozom traktorral olyan úton, ahová nem is hajthatna fel! A rendőrök meg az ilyeneket egyáltalán nem nézik.

2016. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy nem hajthatnak fel. Igen, van olyan mikor a tárcsa nem fér el egy sávban, a kombájn elfoglal 2 sávott, vagy a duplakerekes traktorok nem férnek el egy sávban, de íratlan szabály, hogy az ilyeneket nem b**zogatják, mert másképp nem tudnak kijutni a mezőre.
2016. jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Te, mint mezei autós, nem tudod megállapítani a szembejövőről, hogy célforgalomban közlekedik-e az adott útszakaszon, innentől kezdve ez a behajthat-e, felhajthat-e pusztán ércelődés kérdése
2016. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Nincs olyan hogy nem hajthatnak fel."


Ülj le fiam egyes!


És szerinted az osztott behajtani tilos tábla mit jelöl, ami lovaskocsit, biciklit és traktort ábrázol?


Én ezekről beszéltem.

2016. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!